0
clear
  • 1pc стаклена цевка стакло устата парче за стакло наргиле shisha narghile САД пазар chicha рачно изработени стакло shisha цевка на резервоарот наргиле
  • -20%
  • -20%
1pc стаклена цевка стакло устата парче за стакло наргиле shisha narghile САД пазар chicha рачно изработени стакло shisha цевка на резервоарот наргиле

1pc стаклена цевка стакло устата парче за стакло наргиле shisha narghile САД пазар chicha рачно изработени стакло shisha цевка

DEN 911.52
DEN 547.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Обликот:
Бесплатни Тип
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
H
Техника:
огледало

Производи во категоријата

Се продава многу наргиле shisha тиква форма, стакло наргиле shisha nargile користење, лесен за употреба arguila беспл

Пушењето Dogo новодојдени Боја Мрачно Жиро Хидрати Капа НЛО Стакло Хидрати Капа за Кварц Термички Banger Нок

Преносни Стакло Златна Наргиле Комплетен СетНаргиле висина : околу 29cmНаргиле база материјал : стаклоНа

Име на производ : Narghile shisha стакло резервоарот shicha mp5 божиќ издание наргиле со САД направени со висок стан

Пушењето Dogo 34 Слој Лист Модел Стил Билка Дробилката Пушењето Билен Зачин Полен Милер Тутун Мелница вклу

шарени Mini Nail хидрати капа GR2 Титаниум Помине Хидрати Капа со различни dabbers (криви,нож,меч dabber)Ве молам сам

Бренд : PytitansОдделение : Gr2 TiГолемина : 101418mm машки и женски заедничкиМесто на потекло : Кина

Име на производ : 2 парчиња / пакет кол 19mm стандард стакло наргиле адаптер за mp5 и mp5x hookahs машки и женски ко

Силиконски Тутун Цевка со титаниум помине Храна одделение силиконски пушењето Цевка Пушењето Цевка за

Пакетот Вклучува : 1 сет Наргиле се Справи со Сет + 1 компјутер Наргиле Силиконски Црева.Дршката е направе

Алуминиум Справи & Устата Совет Силикони Наргиле цревоЦелосна должина : околу 180cmСе справи со Матични до

торба торба торбаЦрна Еден Добар Квалитет Види Слика имаме добар квалитет наргиле силиконски црева, ак

Забелешка : за пакување може да се деформирани за време на транспортот.

GERUI Ананас Форма Hookahs Shisha Со Наргиле Сад Цевка Со Цевка Пушењето Цевка

370 MM Алуминиум Наргиле Црево МатичниМатеријал : алуминиумГолемина на Алуминиум Матични : Innder Дијаметар :

PITILLERA Специјалност Пушењето Наргиле го Поставите Цевка Бамбус 1pc Оџак Долго Големи Природни Бамбус Прир

Материјал и функција: 100% Сосема Нов 1.Ова е висококвалитетни метал и храна одделение пластични произво

торба торбаЦрна Еден Добар Квалитет Види Слика имаме добар квалитет наргиле силиконски црева, ако треб

Стакло Наргиле Shisha Сад ( 19 MM Заеднички Дијаметар!! )Материјал : СтаклоЗаеднички Дијаметар : 18mm(0.71 инчи)Диј

Материјал: АкриликПакување: BaggedТежина : Околу 5 GПакетот Вклучува : 1 парче *Пушењето Цевка Филтер

Please wait...