0
clear
  • Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за lenovo ThinkPad Yoga14 Јога S3 14 BAZB0707R5H 023.1001 C. 0001
  • -20%
  • -20%
Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за lenovo ThinkPad Yoga14 Јога S3 14 BAZB0707R5H 023.1001 C. 0001

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за lenovo ThinkPad Yoga14 Јога S3 14 BAZB0707R5H 023.1001 C. 0001

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен


Превозот :
1.Бесплатен Превозот од Пост Воздух Mail, Нормално 15-50 дена да бидат испорачани.Брод од страна на објавите се можни на задоцнување, ако треба итно, ве молиме изберете да брод од страна на курирската служба DHL или UPS.
2.Ако изберете да брод од страна на курирската служба DHL или Fedex, но адресата на примачот не е во оддалечена област, стоката ќе биде shiped од UPS-от.
3.Сопствени грешки може да бидат потребни, ве молиме потврдете го со вашите сопствени ако тие се потребни никакви семинарска работа или екстра внатрешен задолжен пред цел.и јасно обичај, ако е потребно.

Кон својствата

Број На Модел На:
за lenovo ThinkPad Yoga14 Јога S3 14
Линии:
5 линии
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Производи во категоријата

Бренд Нови BFB0705 HA За ASA83 A84 A83 S A84 S X84 X84 L X84 C K84 L X84 H Компјутерска Графика Картичка ВЕНТИЛАТОРОТ за Ладење Ин

Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува да им помо

А Т или други Увозни даноци, но ние не може да гарантира нема даночни давачки, како што е, зависи од вашат

Објектот Спецификација : Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење вентилатор за ASS400 S400 C F502 F502 C(Оригинал)​1.Верзија : еден

Gdstime Вентилаторот за Ладење 25x25x10mm 12 V 2 Pin Топката ФанПараметри : Димензии : 25мм x 25мм x 10ммИмајќи Тип : Топка

Ние можеме да снабдување на големо и ОЕМ Исто така, ние треба да reship објектот во рок од 15days Но, понекогаш

Нови оригинални 4312 / 17 GM DC12 V 3 W 12032 12cm вентилаторот за ладење Модел : 4312 L Големина : 120 * 120 * 32милиметри Напо

Блок Поддршка : Се користи за AMD Radeon ВЕГА Граница Издание 16 G Користат за AMD Radeon RX ВЕГА 56 Користат за AMD Radeon R

Gdstime 48 V DC 2 Pin 92mm x 92mm x 25мм Компјутер Вентилаторот за Ладење КулерПараметри : Димензии : 92x92x25mmКонектор : XH2.54

Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искуство,ве Молиме контактирајте со нас за да добие решение пред д

Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal / комерцијална фактура и ние се обидува да им помо

Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата Ако не сте задоволни со вашиот шопинг Искус

Бренд : Оригинален германски [EBMPAPST] Модел : 3318 / 21u Димензии : 90 × 90 × 32милиметри / 92 X92 X32mm Оценет напон : DC48

Најновите Бела ПРО 120*120*25 мм Кул LED Светлото PWM Шасија Фан Десктоп Компјутер Случај МО Вода за Ладење Ладе

Нови и не се користи, 3 месеци ГаранцијаСекој ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење е тестирано пред превозот

GDT DC Вентилаторот за Ладење 5 V 30x30x7mm Du Pont 2 PinПараметри : Димензии : 30мм x 30мм x 7mmКонектор : Du PontНоминална Volt :

SANYOМодел : 109 R1212 MH1031електрични Притисок : 12 VАктуелни : 0.48 НаДиригент : четири жицаГолемина : 120*120*38 MM

Please wait...