0
clear
  • 1PC Готвење Маснотии Бесплатен Маска И Ракавица Кујна Ракавица Лице Shield Масло Истури Анти-магла Анти-Масло Поздравниот Лицето Маска
  • -20%
  • -20%
1PC Готвење Маснотии Бесплатен Маска И Ракавица Кујна Ракавица Лице Shield Масло Истури Анти-магла Анти-Масло Поздравниот Лицето Маска

1PC Готвење Маснотии Бесплатен Маска И Ракавица Кујна Ракавица Лице Shield Масло Истури Анти-магла Анти-Масло Поздравниот Лицето

DEN 352.80

Достапност
Производот е достапен


1 PC Готвење Маснотии Бесплатен Маска И Ракавица Кујна Ракавица Лице Shield Масло Истури Анти-магла Анти-Масло Поздравниот Лицето Маска
Име на производ : Готвење Маски и Ракавици
Материјал : PC и TPR
Големина на :
Маска : 24 * 19.5 * 14cm.
Ракавици : 12 * 13 * 9.5 cm.
Боја :
Маска : сина, зелена, црвена боја.
Ракавици : црна, сина, зелена, виолетова.
Моделирање :
1, сина маска и црни ракавици.
2, зелена маска и зелена ракавици.
3, сина маска и сина ракавици.
4, маска роза и виолетова ракавици.
Употреба : кујнски алатки, анти-fume, анти-нафта, анти-scald, анти-сензација , Ломотене Екрани.
Функција :
1, слободни големина, повеќето луѓе се погодни за употреба.
2, маската е транспарентен, мала тежина, нема да предизвика негативни ефекти за готвење.
3, може да се заштити нашата лицето и рацете, за да се спречи штета во готвење.
4, еколошки пластика, здрава, не-загадувачките, еднократно, лесен за чистење.
1 x маска
1 x ракавица

Кон својствата

Бренд Име:
HelloKIMI
Пластични Тип:
PC
Специјализирани Алатки Тип:
Ломотене Екрани
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
KB011
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Специјализирани Алатки

Производи во категоријата

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет! Со силна прилог морон , пракса производ Водоотпорен пластичен

Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект Нарачки обработени навремено по плаќање на

Please wait...