0
clear
  • ERDAOBEN Жените Лето Завој Две Парчиња Постави Црно Бела резервоарот Врвот&Глуждот Должина Панталони Познати фустани H5235
  • -20%
  • -20%
ERDAOBEN Жените Лето Завој Две Парчиња Постави Црно Бела резервоарот Врвот&Глуждот Должина Панталони Познати фустани H5235

ERDAOBEN Жените Лето Завој Две Парчиња Постави Црно Бела резервоарот Врвот&Глуждот Должина Панталони Познати фустани H5235

DEN 2552.64

Достапност
Производот е достапен

Драги пријатели, ви благодариме за вашата посета на нашата продавница. Добредојдовте да контактирате со нас во секое време! Мојата сметка е + 8618666147708 Whats App. Наредбите ќе бидат организирани така што плаќањето е успешно обработени од страна на системот во текот на 24 часа. Нашиот бренд - - - ERDAOBEN , е основана во 2010 година, ние се umfabricante професионални да се облекуваат завој fábricaem Гуангжу во Кина, apoiooem / ODM / трговија на големо / мало / Dropshipping / редоследот на смесата, 100% гаранција за добар квалитет, прифатлива цена, најдобро пред - продажба и услуга по продажбата, транспорт брзо. Примерокот може да бидат обезбедени врз основа на вашата слика / скица / цртеж на проектот, итн. Добредојдовте цел за неговото судење да се провери нашиот квалитет. Ние секогаш сме во потрага напред кон обезбедување на најдобрите искуства на купување и win-win развој, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас. Ви благодарам многу!
Плаќање>>
Ако не ја прими стоката во рок од 60 дена целосно рефундирање на Вашите пари е сигурен во Aliexpress сметка , ве Молиме потврдете го со aliexpress и ослободување на пари откако стоката е испорачана.
превозот :
1, ние бесплатен превозот само со Кина пост парцела наместо EMS, кога цел на $150, може да биде од ЕМС или DHL бесплатен превозот за вас.
2, Кина е поштенски парцела трае околу 15 до 30 дена да пристигне, EMS или DHL трае околу 3 до 7 дена за да стигнат до, некои области може да биде подолг.
3, кога ќе плаќање, ние ќе го организира превозот за вас за 3 до 7 дена, освен во посебни околности, ве молиме почекајте!!!
4, кога производите се надвор од акциите на ситуацијата,ние веднаш ќе ве информираме.
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Нешто треба,само се чувствуваат слободни да контакт.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Панталона Затворање Тип:
Еластичен Појас
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
H4323
Јака:
Оглавник
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Панталона Должина(cm):
Целосна Должина
Облека Должина:
Краток
Материјал:
Spandex,Rayon
Бренд Име:
ERDAOBEN
Стил:
Секси & Клуб
Комбинација форма:
Посебна
Ткаенини:
Viscose & Полиестер
Боја Стил:
Природна Боја
Стил:
Повик

Производи во категоријата

M591Табела големина 13 CM грешка Кина големина Биста(cm) должина(cm) рамо(cm) панталони(cm) половината(cm) на колко

Големина Должина Биста Рамо должина на Здолниште Половината L 60 8898 50 75 6082 XL 61 98106 52 76 8094 2 XL 62 106114 54 77 92102 3 XL 63

Ако повеќе од 7 дена, ние може да не прифати да се вратат.Помалку вредност или "примерок" ќе бидат напишан

Answer : ___________________________ NOTE : Ве молиме прочитајте ги внимателно пред да нарачате,сериозни купувачи само! За

Референтна Висина големина & Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рам

ГолеминаSМL XL XXL cm cm cm cm cm Блузи Биста 92 99 96 100 Блузи ракави 57 58 59 60 Блузи должина 56 57 58 59 Панталони Половинат

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Хип Големина(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина на Врв(cm) Панталона Должина(cm) XS 92 64 6289 39 97 S 96 68 6693 40

Опис : Материјал : Ацетат влакна, ПамукДебелина : Тенок до УмеренаСтил : НеврзанПол : ЖенитеДолжина На Рак

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

За Наплата2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не

Големина Биста Половината Хип Ракав Должина CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО CM ВО S 84 32.76 60 23.40 86 33.54 48 18.72 18~58 7.02~22.62 М 88 34.32 6

Answer : ___________________________ NOTE : За големина : Сите големини се Кинески големина(CN големина),што е 1 или 2 димензии

Одделение : CM На Облека Големина на Облека Долго Рамо Ширина Биста Ракав Долго S 54cm 38 CM 84 CM 54 CM М 56cm 39 CM 88 CM 56

нашите оригинални продавница : "WH сончево кашмир развој ко.ltd"од 2012https : / / www.aliexpress.com / store / 214770сега ажурир

Фустан Информации Материјал : Полиестер Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА н

Големина на Табелата, Големина(см) Биста Ракав Рамо Должина Хип Половината тежина М 88 54 35 54 L 92 55 36 56 XL 96 5

Please wait...