0
clear
  • Винил Ѕид Налепница Decal Mural Спорт Кунг Фу Мајстор За Боречки Салата Декорација Дома Декор За Девојки Спална Соба Уметност Mural L044
  • -20%
  • -20%
Винил Ѕид Налепница Decal Mural Спорт Кунг Фу Мајстор За Боречки Салата Декорација Дома Декор За Девојки Спална Соба Уметност Mural L044

Винил Ѕид Налепница Decal Mural Спорт Кунг Фу Мајстор За Боречки Салата Декорација Дома Декор За Девојки Спална Соба Уметност

DEN 444.96
DEN 378.00

Достапност
Производот е достапен


Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да бидете сигурни дека овој производ е во право за вас. Ако имате било какви прашања за овој објект,не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме секогаш среќни да им помогне. Уживајте во вашата шопинг.
Големина (1 инч =2.54 см ) :
68cm x 56 cm
57cm х 42 см
- Материјал : животната средина nontoxic пвц; да се отстрани,но не и за Обновливи; водоотпорен.
- Тоа може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина.
- Слики предвидени се за индикација цели. За точната големина, ве молиме reffer да големини напишан во овој дел.
- Бои може да биде малку различни во зависност од вашиот монитор амбиент.
- Пакет : налепница, трансфер филм и настава.

Кон својствата

боја:
Црна, Бела, Жолта, Портокалова, Црвена, Руменило, Зелена, Кафеава, Сива, Виолетова, Кралот Сина, Светло Сина, Средни Сина, Темно Сива, Државата Сива, Hydrangea Виолетова, H621 Теал, H631 Виолетова, H635 Меки Розова, H636 Fuchsia
Големина:
42x57cm, 56x68cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Вклучете Панел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
L044
Број На Модел На:
Умре Сече Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
FARLEOPARD
Тема:
Шема
Материјал:
Винил

Производи во категоријата

материјал : еколошки Винил големина : мали 57cm X 22cm медиум 104cm 40cm X големи 146cm X 56cmОваа Decals Се Одлични За Укра

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 43cm X 58cm56cm X 76cm За Боја : Бои Може да Биде Малку Различни во Зависност

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 20 x 59 см Медиум : 44

Опис На Производот ** Ecofriendly Слатка Дома Декорација **Материјал : Водоотпорен ПВЦГолемина на : 50*70cm( Ве мол

Големина (custom sizes достапни по барање)40cm ( високи ) * 57cm (широк)56cm ( високи ) * 80см (широк)1 инч = 2.54 смЗабелешка :

ДестинацијаПрибл Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена , ви благодариме за вашиот вид разбир

* * * * *Добредојдовте на нашиот магазин Ве молиме да го прочитате описот подолу внимателно, со цел да биде

Материјал : 160g бела обложена хартија, без поклопец филмот,не се водоотпорни, со двострано лепливи ленти,

Производ Inforamtion : Број : SY547 Големина S : 42x21cm M : 57x29cm L : 84x42cm XL : 114x57cm М erial : Нетоксични ,еколошки ПВЦ Пакување :

Висок квалитет на стакло мозаик Ние сме производство на стотици дизајни од стакло мозаик модели во раз

10967 Можеби и вие исто така, сакаатДобредојдовте На Нашата ПродавницаЗаврши Големина На : M : 42x40cm / 16.5"x15.7"L :

класична црна цвет лозата пеперутка ѕид налепници кујнски мебел фрижидер дневна соба и спална соба дек

Детален ОписСтандардната Боја : H617 Вардрво Зелена( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Мала : 30 x 55

ZOOYOO Топла продажба Нов Цртан филм DIY Живот Мото Налепница за детска соба Ѕид Налепница Дневна Соба Декор

материјал : еколошки ПВЦ големина на : 71cm широк X 42cm високи95cm широк X 56cm високи За Боја : Бои Може да Биде Ма

Детален ОписСтандардната Боја : Црна( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )Медиум : 56 x 56 cmГолем : 56 x

Материјал : Отстранлив Винил ПВЦКарактеристики : 1, може да се отстрани2, водоотпорен и издржливи винил3,

Персонализиран Фарма Багер Винил Ѕид Налепница Било Име Спалната соба на Децата Уметност Decal на ГОТОВИО

Производ материјал : ПВЦПроизвод големина : 50*70cmПакувањето на производот : OPP вреќаПроизвод карактерист

Целосно плаќање Овие трошоци се на купувачот одговорност.ниска одржување Превозот ќе се организира во

Please wait...