0
clear
  • БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици за Жените Jewerly
  • -20%
  • -20%
БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици за Жените Jewerly

БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици за Жените Jewerly

DEN 99.84
DEN 90.00

Достапност
Производот е достапен


Производ Стил : БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија Женската Мода Нараквици за Жените Jewerly Бренд Име : KISS ME (Qingdao, во Кина) Материјал : Смола,Кристал,Цинк Легура Боја : Јасно Хривнија Повод : Свадба, забава, Роденден, Море Патување, на Шопинг. Пол : Жените Хривнија Тип на Производ : sl00306b

Кон својствата

Должина:
18cm
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Поставување Тип:
Канал поставување
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
sl00306b
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
kissme
Производство име :
БАКНИ МЕ Злато & Зголеми Златна Боја Кристал Риба Шарм Хривнија
боја:
Јасно Хривнија
Материјали:
Смола,Кристал,Цинк Легура
Тежина:
8g
Место на Потекло:
Qingdao, Во Кина
Пол:
Децата Мажите Унисекс Жените
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Свадба
is_customized:
Yes
клучни зборови:
шарм хривнија
Должина:
18+3cm

Производи во категоријата

Материјал : Алуминиумски + Сребро Позлатен Lenth : 20cm Големина : ве молиме видете ја Оваа слика накит спогод

Мушка Материјал : Црна Лава Камен,Мат Камен Метал Материјал : Цинк Легура се Стеснува Кругот на Бразлетн

Легура НараквициВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Бакар Легура со КожаГол

започнетекрајотСо цел да го персонализирате вашиот белегзија, и да направи да се чувствувате удобно, ве

Легура НараквициВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Бакар со КожаГолемина : 2

Обрнете внимание на : Сите Плетење и гума јаже нараквици во продавницата може да се прилагоди,ако не го и

Легура НараквициВисок Квалитет Во ЕУ & О & САДСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Бакар Легура со КожаЧов

Име : Anil Arjandas Нараквица,Ресни ХривнијаКоличина : 1 PCДолжина : 19.522.5 cm(Прилагодливи)Материјал : 24 K Бакар Леж

Кликнете на Сликата за да Изберете Убава Фонт или Шеманараквица со 'Неговиот ❤ ''Нејзините ❤' лого,AZIZ BEKKA

Точка Име Сребро Змија Синџир Нараквици Големина 20.5 cm Тежина 14g Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина,

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

modname=ckeditorТочка Име : Legenstar Злато Позлатен Дрвото на Животот Шарм Нараквици Пуканки Синџир Накит За Женит

10 PCS / Многу Големо Око Snap Копчето 18mm Избрани Бои Гроздобер турски уроци Стакло Сребро Позлатен Дното Суп

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над

Име : Камен ХривнијаКоличина : 1pcКонектор Стил : Черепот На ГлаватаДолжина : 19.5 см20cm( или можете да избере

Производ : Мода жените заклучување шарм хривнијаШарм Боја : Роза злато / gold / сребрена / меша боиМатеријал

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИ

12pcs / Многу ноќта на Вештерките Тиква Фенер Стакло Шарм 18mm Snap Копчето Накит За 18mm Прилепува ХривнијаSnap На

Опис На Производот : B027 Мода Симпатична Хари Стилови Потер Очила Хривнија Филм Симбол Наочари Нараквици

Please wait...