0
clear
  • DIKEDAKU Мода Мат Кожа за Пасош Паричникот Мултифункционален Патување Пасош Покрие Жените Картички Носителот Девојка Солидна Пасош Случај
  • -20%
  • -20%
DIKEDAKU Мода Мат Кожа за Пасош Паричникот Мултифункционален Патување Пасош Покрие Жените Картички Носителот Девојка Солидна Пасош Случај

DIKEDAKU Мода Мат Кожа за Пасош Паричникот Мултифункционален Патување Пасош Покрие Жените Картички Носителот Девојка Солидна

DEN 175.68
DEN 141.00

Достапност
Производот е достапен


Карактер istic Бренд : DIKUDAKU Функција : 1pc пасош;5pcs кредитна картичка;билети Големина : 14.2 cm*9.8 cm mearsured од страна на рака, за 0.1~0.3 цм грешка Наслов : DIKEDAKU Мода Мат Кожа за Пасош Паричникот Мултифункционален Патување Пасош Покрие Жените Картички Носителот Девојка Солидна Пасош Случај
За Превозот : Бесплатен Превозот за да Повеќето земји Повеќето земји ќе пристигнат 15-35 дена. ние треба 1-3 работни дена за да се подготват својата цел, како што видовме голем на нарачки секој ден за време на Испорака ве молиме однесуваат на превозот време ,ако стигне до превозот време за да не се добие тоа pls контактирајте со нас. Ако сакате да следење на цел во секое време,pls изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ,Ali Express Стандард на Превозот и e Packet. За Повратни Информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,остави позитивни повратни информации и убаво на слики кои ќе ви даде убаво попуст за следната цел.
2. Ако не се задоволни нашите производи, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.
За Ап yment :
Т о плати за вашето цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу : Изберете боја и компјутери кликнете"КУПИ".
Изберете начинот на плаќање и место цел. Confirn цел и кликнете на "Плати Сега".

Кон својствата

Бренд Име:
DIKEDAKU
Пол:
Унисекс
Главен Материјал:
PU
Употреба:
Кредитна Картичка
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Не Патент
Обликот:
Кутија
Број На Модел На:
DKDK-017
Материјал Состав:
кожа
Објектот Тежина:
0.06kg
Објектот Ширина:
9.8cm
Објектот Должина:
14.2cm
Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
жените пасош маска:
жените пасош маска
документ организатор:
документ организатор
кожа пасош носителот:
кожа пасош носителот
пасош патување носителот розова:
пасош патување покрие розова
моден пасош случај:
моден пасош caser
маска за пасош:
маска за пасош

Производи во категоријата

2016 Висок Квалитет На Мажите Кредитна Картичка Носителот Вистинска Кожа Средината Капацитет Мажите Purses

купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена одвашиот приемот на производот.меѓутоа,к

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

GUBINTU 1 Buc СТП Кожа Бонбони Боја Авто Возачот Лиценца Торба Возење Документи за Држачот Чанта Паричникот С

Заштитна Водоотпорен И Нула Цврст PVC Картичка IC Card Поставува Автобус Картичка Поставува Од лична карта

Бренд Име : В.М МОДА БАКНЕЖТежина : 0.08 KGГолемина : 10cm*1.5 cm*6.5 смТкаенини : Вистинска Кожа + Алуминиумска кути

Вратот Пасош Носителот Патување Вратот Торбичка RFID Блокирање на Патување Картичка Паричникот Водоотпо

Алуминиум + Нерѓосувачки Челик Тенок Паричникот ►БЛОКИРАЊЕ НЕСАКАНИ RFID СКЕНИРАЊЕ : RFID блокирање заштит

Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им

БЕСПЛАТНИ shiping обичај lanyard за значка додатокМАТЕРИЈАЛ : ПОЛИЕСТЕРСегашната цена е врз основа на 2.0*90 CM lanya

Карактеристики : Материјал : Оксфорд ткаенина (водоотпорен најлон)Пакет внатрешна структура : картичкат

Димензии : должина 14.2*10см / 5.6*за 3,9 инчиТежина : 40gВе молиме имајте во предвид : паричникот модел ќе го прим

modname=простор&висина=30 modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=простор&висина=30 modname=products&cols=5&colspace=

ОписТочка законик : K100Предмет тип : карта носителотИме : MSБоја : темно кафена,светло кафеаваМатеријал : Л

01 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти

Политика на враќање : 1) Наплата се врши само ако замена не е достапна.Ние обезбедуваме 7 дена гаранција з

Please wait...