0
clear
  • Новороденче Девојки Памук Bowknot Долг Ракав Памук Romper Облека Деца во Едно Парче Jumpsuit Playsuit Облека Тимови Скокач НОВА
  • -20%
  • -20%
Новороденче Девојки Памук Bowknot Долг Ракав Памук Romper Облека Деца во Едно Парче Jumpsuit Playsuit Облека Тимови Скокач НОВА

Новороденче Девојки Памук Bowknot Долг Ракав Памук Romper Облека Деца во Едно Парче Jumpsuit Playsuit Облека Тимови Скокач НОВА

DEN 278.40
DEN 242.00

Достапност
Производот е достапен


Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Плаќање и Испорака
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ви благодариме.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Пакет се вклучени :
1 Pcs * Romper Облека
Големина на Табела : Големина Должина Биста*2 70 годишна Возраст 37 см 25 см 0-6 Месеци
80 40 см 26 cm 6-12 Месеци
90 43 см 27 см 12-18 Месеци
100 45 см, 28 см 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, Новородените
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Новороденче Девојки Памук Bowknot Долг Ракав Памук Romper Облека
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Памук
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers

Производи во категоријата

големина : 12 M=06 месеци рамо до нога : 57cm рамо до crotch : 41cm биста : 56cm ракав : 25cm (соодветна висинаголемина : 18

Големина : 3 M,6 M 9 M 12 MМатеријал : Руно Ние и ветуваме да понудат врвен квалитет, конкурентна цена, добра ко

1.100% Сосема нов.2 .Достапни боја : како на сликата3.Големина : S M L XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради при

Опис Опис Сосема НОВ со Висок квалитет Тип : Прекрасна RomperГлавната Боја : Покаже како слики Материјал : 100

Моден Памук зимски бебе rompers новородено бебе девојка облека Долг Ракав Jumpsuit roupas infantis menino Розова цреши Ко

3m препорака 03 месеци 5055cm 6m препорака 06 месеци 5560cm 9m препорака 69 месеци 6070cm 12m препорака 912 месеци 7080см 18 м

Материјал : 100% памукГолемина : 6 M 9 M 12 M 18 МИЛИОНИ 24 MБоја : сликаПакетот вклучува : 1pcsАко цел 3 парче, ќе доби

зимски нови детски облека носат rompers се искачи облека бебе момче облека Тренерки големина : Возраст опци

Материјал : памук,полиестерБоја : како на сликатаГолемина : S, M, L,XLS биста 87.5 cm, половината 63.5 cm, хип 99cm, дол

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

Големина На ТабелаS : Биста на 7684cm(29.9"33.1") Ракав 53cm(20.9") Должина 66cm(26")М : Биста 8090cm(31.5"35.4") Ракав 54cm(21.3") Должин

Бебе Девојка Симпатична Облека Цртан филм 100% Памук, Долг Ракав 012 M Бебе Носии Бебе Romper бебе rompers со букви

Пакетот вклучува : 1 PC romper;59cm / 6 M(06months) : за 42cm должина, 49cm градите, 8cm ракав должина;66cm / 9 M(69months) : за 45см долж

ГолеминаКина КодотСад КодотДолжината / cmГрадите / cmРамо / cmSleeve / cmПрепорачуваме Висина / cm03 M61662828607016 / 9 M6670

Ве молиме овозможи 12 работни дена за нас да одговор.Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот

Пакетот вклучува : 1 PC romper;59cm / 6 M(06months) : за 42cm должина, 49cm градите, 8cm ракав должина;66cm / 9 M(69months) : за 45см долж

ps : За нашите производи се uesing 100% природни обоенипамук, не може да биде црни дамки на површината,и оние sopt

Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно пр

Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели Моден дизајн,100% Сосема Нов и вис

Функција : Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Таму е 23% разлика според упатство за мерење...

Име : бебе плетени џемпер romper Материјал : надвор 100% памук, во внатрешноста100% полиестер Боја : розова, син

Please wait...