0
clear
  • Ксенон HID Светлата Баласт Модул ЗА BMW Серија 3 E90 E92 E93 63117182520
  • -20%
  • -20%
Ксенон HID Светлата Баласт Модул ЗА BMW Серија 3 E90 E92 E93 63117182520

Ксенон HID Светлата Баласт Модул ЗА BMW Серија 3 E90 E92 E93 63117182520

DEN 1548.00

Достапност
Производот е достапен

S JCW Купе, N14 R56 Купер Купе, N12 R56 Cooper S Coupe, N14 R56 N Соработка.
НОВИ 1307329153 130732915301 1307329193 130732919301 Ксенон HID Светлата Баласт за Ауди Кадилак
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.
Директна замена
Сите производи фотографиите се за демонстрација цели. Ве молиме бидете сигурни дека тоа е точниот модул за вашето возило .0 si SUV, N52 N, АВТО E70 Х5 3.6 L V8 Автоматско Platinum 2008, 2009, 2010, 2011 ве Молиме имајте во предвид овој возила користи два вида на придушници.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
.S JCW Roadster, N14 R59 Соработка.S JCW Купе, N18 R56 N Соработка.8 јас SUV, N62 N, АВТО E70 N Х5 35d X SUV, M57 N2, АВТО E70 N Х5 35i X SUV, N55, АВТО E70 N Х5 50i X SUV, N63, АВТО E83 N X3 3.S JCW Купе, N14 R58 Соработка.S JCW Кабриолет, N14 R57 N Купер Кабриолет, N16 R57 N Cooper S Кабриолет, N18 R58 Соработка.S JCW Clubman, N14 R55 N Купер Clubman, N16 R55 N Cooper S Clubman, N18 R56 Соработка.5 d SUV, M57 N2, АВТО E70 Х5 4.S JCW Clubman, N18 R55 N Соработка.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.S JCW Купе, N18 R58 Купер Купе, N16 R58 Cooper S Coupe, N18 R59 Соработка.
Fitment Водич : за Кадилак DTS 4. година во различни пазарот. Следниве се АЛ меѓусебно дел броеви : 1307329153 / 130732915301 1307329193 / 130732919301 OE Дел Број : за BMW Дел Број : 63117182520 за Ауди Дел Број : 8 J0907391 за Кадилак Дел Број : 25806714 Овој баласт се користи на следниве возила : за BMW Модели : E63 M6 Coupe, S85 E63 645 Ci Купе, N62 E63 M6 Coupe, S85 E63 N 650i Купе, N62 N E64 M6 Кабриолет, S85 E64 645 Ci Кабриолет, N62 E64 M6 Кабриолет, S85 E64 N 650i Кабриолет, N62 N
E70 Х5 3. Овој баласт се користи на неколку различни марка и модел автомобили, ве молиме проверете ги сите дадени информации за компатибилност.0 јас SUV, N52 N E83 N X3 3.6 L V8 Автоматско L 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
за Кадилак DTS 4.S JCW Кабриолет, N18 R57 N Соработка.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .S JCW Roadster, N18 R59 Купер Roadster, N16 R59 Cooper S Roadster, N18
Внимание!!!
1.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.S JCW Clubman, N14 R55 Купер Clubman, N12 R55 Cooper S Clubman, N14 R55 N Соработка.S JCW Купе, N14 R56 N Купер Купе, N16 R56 N Cooper S Coupe, N18 R57 Соработка.S JCW Кабриолет, N14 R57 Купер Кабриолет, N12 R57 Cooper S Кабриолет, N14 R57 N Соработка.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.6 L V8 Автоматско База 2007, 2008, 2009, 2010, 2011
за Кадилак DTS 4.S BEV Купе, I15 R56 Соработка. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.

Кон својствата

Специјални Функции:
Ксенон HID Светлата Баласт Модул
Објектот Должина:
for Audi Part Number
Материјал Тип:
PE
Објектот Тежина:
0.28KG
Погоден За Ламбата:
Фарови
Производителот Дел Број:
1307329153 130732915301 1307329193 13073291930
Бренд Име:
Malcayang
Другиот Дел Број:
130732915301 8J0907391 63117182520 / 63117182520
Објектот Ширина:
for BMW Part Number
Објектот Висина:
130732919301 for BMW 328i/328xi/335i/335xi E90 M3

Производи во категоријата

D2 D4 D2 S / R / C D4 S / R / C LED Светлата Комплет Крушка Светилка Носителот Адаптер База Retainer Приклучок За BMW Серија

H1 LED Светлата Конверзија Комплет со Држачот за Сијалица Адаптер База Retainer Клип Приклучок За Одисеја Вис

Оваа точка е сосема нов 3156 / 3157 жици се подигнат со прежичен штекерите (подножјата).Тоа е совршен за додав

H7 LED светлата сијалица носители / адаптери Одговара за Land Rover DiscoveryОдговара за Форд Фокус 2017 Ниска зракОд

50pcs h1 халоген сијалица штекер светилка држачи конектор за продолжување жица h1 моќ приклучок адаптер за

Fitment : За 2006 годинаup L exGS300 GS350 GS450h GS460 За 2007 годинаup L exES350 За 2006up L exIS250 / IS350 / ЕF За 2008 годинаup L exLS460 LS600h За 2010 г

H7 led светлата сијалица клип socket1.Овластен производ2.Одржување слободни, долг животен векКарактеристики

10 Парче КРИЕШЕ / LED H7 Светлата Светилки Адаптери Носители База За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 5 Jetta MK5 ,H7 Халоген надг

Детали 2 парчиња на H7 LED светлата сијалица носители / адаптери За нова "опел" и За Хонда, CRV и За Mazda Ви овозм

Ксенон Светла БАЛАСТ контрола на ОЕМ 1307329115 за 20062008 Кадилак DTSВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изр

Спецификација : 100% сосема новЌе ви овозможи да се одржи било резервни H7 КРИЕШЕ сијалица цврсто, брзо на А

H7 led светлата сијалица клип socket1.Овластен производ2.Одржување слободни, долг животен векКарактеристики

Карактеристики : Оваа крушка адаптери се користи за инсталирање на резервни КРИЕШЕ Конверзија Комплет

FSTUNING LED светлата H7 Адаптер за Ford Edge LED Штекер Retainer за Мерцедес Бенц C Класа B Класа ML Класа H7 Сијалица Носит

Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назадГаранција : Сите точка Доаѓа со Основни 3 М

Please wait...