0
clear
  • Моден Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Ткаени Мрежа Појас Reticulocyte Прстени За Жените Anillos Mujer Bague Anel Bague Aneis Joyas
  • -20%
  • -20%
Моден Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Ткаени Мрежа Појас Reticulocyte Прстени За Жените Anillos Mujer Bague Anel Bague Aneis Joyas

Моден Прстен 925 Фунта Сребрен Накит Ткаени Мрежа Појас Reticulocyte Прстени За Жените Anillos Mujer Bague Anel Bague Aneis Joyas

DEN 99.84
DEN 51.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
URORU
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Тензија Планината
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
YDHR20
Површината Ширина:
прстен
Функција:
Прстени
обработка на метал:
925 Sterling silver
Обликот:
Reticulocyte прстен
Целокупниот стил:
Ткаени Мрежа Појас
Пол:
прстени за жени
боја:
сребро 925 накит

Производи во категоријата

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : cz Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Извонредност Процес : Високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, покажуваат првите визуелни е

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лондон Сини Топаз Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аметист Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver Гл

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

Природни multicolor турмалин Прстен Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот низа на жени

, Улица, Град, Регион и држава.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 ча

ако не можете да добиете вашата email по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други ema

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【 Камен 】Никој【Метал Тип】9999 Sterling Silver

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

2017 Нови Пристигнување Библиотека Книга Две Топката Прстен Гроздобер Стил Стаклена Купола стари Книги,

За превозот : 1,Цел $6,Слободни Кина Пост Регистрирани,САД ќе бидат Слободни по Eпакет Цел >$5.3,Цел>$30,Ќе ги А

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

Имаме 3 различни бои на овој прстен, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу на фотографиите :

Please wait...