0
clear
  • CT26 Турбо Турбина 17201-58020 1720158020 17201 58020 Турбополнач За ТОЈОТА Дуна Камион 1984-94 моторот : 13BT 3.4 L 14BT 3.7 L
  • -20%
  • -20%
CT26 Турбо Турбина 17201-58020 1720158020 17201 58020 Турбополнач За ТОЈОТА Дуна Камион 1984-94 моторот : 13BT 3.4 L 14BT 3.7 L

CT26 Турбо Турбина 17201-58020 1720158020 17201 58020 Турбополнач За ТОЈОТА Дуна Камион 1984-94 моторот : 13BT 3.4 L 14BT 3.7

DEN 9264.00

Достапност
Производот е достапен

7 L СО ЗАПТИВКА
Материјал : к18
гаранција : 12 Месец
Дел број и OEM број :
17201-58020 / 1720158020 / 17201 58020
Турбо модел : CT26
ENGIEN : 13 B 13 BT 3. Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Сите предмети се сосема нови, никогаш не се користи, и е сеуште во оригиналното пакување, освен ако не е поинаку наведено. Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Повратните информации Ние се стремиме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас. Во спротивно, нема да се врати за наплата, ние не нудиме продавница кредитна размена.7 L D
Примена :
ТОЈОТА Дуна Камион 1984-1994 Моторот : 13 BT 3. Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи. бесплатна услуга може да се обезбеди во 12 месеци од доби турбо! Предмети кои не може да се инсталира ќе бараат професионална инсталација фактура за враќање. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност. Ве молиме имајте предвид, купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.7 L D
Paymen Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.
CT26 Турбо Турбина 17201-58020 1720158020 17201 58020 Турбополнач За ТОЈОТА Дуна Камион 1984-94 моторот : 13 BT 3. Дозволете ни да знаеме што не е во ред и ние секогаш ќе ви даде корист на сомнеж. По продажба на Политика Турбина школка нула ,масло излегуваат во јавноста, и така натаму грешки предизвикани од страна на производителот е припаѓаат на нашата гаранција опсег. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Ние поддршка на пратката од страна на DHL,Fe DEX,UPS-от,ТНТ,EMS или други пратката итн.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на турбо се понудени во описот.
Грижа на клиентите Како клиент на нашите CHRA, да се грижи за вас е нашиот број 1 Приоритет, ако има било какви прашања со нашите нарачки, ве молиме да ги споделите со нас, така што ние може да помогне за решавање на секоја ситуација.

Кон својствата

Бренд Име:
westmove
Автомобил Производител:
Тојота
Модел Година:
1984 1985 1986 1987 1988 1989 1990 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997
Име На Модел:
Турбополнач мотор 13B Т 13B-Т 13BT 3.4 L 14B-Т 14BT 14B Т 3.7 3.7 L L
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
14inch
Објектот Ширина:
14inch
Објектот Висина:
14inch
Објектот Тежина:
8kg
Поставување на Возило:
3.4 L 17201-58020 1720158020 17201 58020
Тип На Објект:
Воздухот Дози

Производи во категоријата

VJ32 Турбо Турбополнач Core Кертриџ за MAZDA 6 89 Kw RHFV4 на Делови од Турбина Turbolader Chra1 Сите Турбо Кертриџ се K418 Мат

Обично повеќе попуст и корист ќе им даде на стари клиенти.Ако добиете информации за производот и не се з

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.Производот се нуди е на високо квалитетни резервни

Најдобри Масло за ладење Турбо T3 T4 T3 T4 T3 / T4 TO4 E Турбина A / R .63 компресор A / R .50 Турбополнач За Возилото поде

Опис На Производоттурбо GT1544 V 7534205005 S ЗА В ITROEN C3 / C4,FO RD ФОКУС ЗА DV6 TED4 МОТОР на ВОЗИЛО ПРОИЗВОДИТЕЛОТ, ИМЕ н

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI GSXR 600 750 GSXR600 GSXR750 08 091.Материјал : 100% висок квалитет с

5 1110169097 1110169155 1 HZ 4.П : Кога ќе брод мојата цел?A : Откако ќе добиете потврда на уплатата, ние ќе се обидеме по

Турбина / Турбо полнач кертриџ RHF4 V турбо chra VV14 VF40 A132 A6460960199 за Мерцедес Вито 111 CDI (W639) 80 KW (20032006)1.Сите turbos с

ТОПЛА ПРОДАЖБА Конкурентна Цена 5m 100% Силикони 3ММ Силикони Вакум Црево / Tube / ЦевкиСиликонски Вакум Цр

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за 0506 ТРИУМФ СПРИНТ 1050 1050i1.Материјал : 100% висок квалитет с

силиконски радијатор цревото за полнење за Suzuki Кралот Quad 450 LTA450 / 500 / / 750, 700 Kingquad РАДИЈАТОР ЦРЕВА 0520131.Мат

1.Турбо Модел : RHV52.Дел No : 8980115293 8980115294 8980115295 8980115297 VBD30013 VDD30013 VED30013 VFD30013 3.ОЕМ број : D : DMAX За HOLDEN 3.0 L 4 JJ1 TОбидет

Дел број : K03 turbo , 53039880005 ,53039700005 , 5303 988 0005 , 5303 970 0005 Турбополнач ОЕМ број : 058145703 L , 058145703 LX , 058145703 LV , 058145703 E , 0581

EPMAN Универзална Ладна Храна Индукција Комплет & Јаглерод Влакна Внесувањето Воздух Филтер Кутија со фа

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за SUZUKI БЛИЗНАК ВРВОВИ 700 4x4 2004 20051.Материјал : 100% висок квал

​Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за ЈАМАХА YZ250 F YZF250 200720091.Материјал : 100% висок квалитет со

купувачот презема сите ризици и одговорност доколку тие се одлучат да го инсталирате без стручна помош.

Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал со жица core да се одржи својата форма.Купувачот е одговорен

K0422582 Турбополнач Chra Кертриџ за Mazda CX7 2.3 Л Турбо Core 53047109907 53047109904 Турбина Turbolader L33 L13700 B1 Сите Турбо Кертриџ

Турбо Модел : GT2556 SДел Број : 7117365010 S 7117360010 7117365001 S 7117365023 S 7117360001 7117360023ОЕМ Број : 2674 A200 2674 A209 2674 A223Апликацијат

Please wait...