0
clear
  • BX2091C терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина
  • -20%
  • -20%
BX2091C терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

BX2091C терминал wire конектор женски кабел конектор машки терминал Гума Приклучоци sockets печат Fuse кутија Направени во кина

DEN 2304.00
DEN 2166.00

Достапност
Производот е достапен


Модел:BX2152-2
Материјал повеќе : месинг H65 Y / 0.5
Дебелина : 2.0-2.5
Боја : светло калај
Минимален Пакет : 2000 КОМПЈУТЕРИ

Кон својствата

Број На Модел На:
BX2152-2
боја:
Светла калај
Пол:
Женски / Машки
Тип:
BX2152-2
Име:
терминал
Употреба:
Автомобилската ожичување темперамент
Направен во :
Кина
Материјал Наука:
Дувачкиот
Materical:
H65Y / 0.5
Дебелина:
2.0-2.5

Производи во категоријата

Објектот слики : Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се

* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД к

Опис : 5 X 1 начин женски конектор за домување 5 X женски терминалиОбјектот слики : Плаќање : 1) да ја прифати

SMA Женски М2.5 одиш да ipx Продолжување Адаптер pigtail RG178 Кабел 7cm 10cm долгоФункција : Конектор Тип : sma женски ipx

Дигитален Тестер 4 во 1 Voltmeter / Ammeter / Power Meter / Капацитет Метар 12 V Батерија Заштитник + Батеријата Преку / пон

BI0003792Спецификација : Бренд новиТеренот : прибл 2.54 mmМоменталната оценка : 1 A AC, DCНапон оценка : 125 V AC, DCТемпе

Количина : 2 Buc Состојба : Brand New ROHS 100% сосема Нов и Добар Квалитет 100% добар пакет и брза испорака 100% обезб

1 : во САД се : 1039 работни дена.Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го

2 Pin Pigtail Plug 4 D0 971 992 Автомобилски Приклучок Рог Вратило Позиција Инјектор Приклучокот За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta

Увозните Даноци или Давачки1 Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одр

* Ако пакет е изгубен, ќе се репревозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.* Ако не сте з

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет.Издржливи се целосно изолирани најлон задник конектори.

Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Приближната превозот времет

Компјутер Домаќин Reset Z29 Кабел Вино Црвено Шасија Прекинувач ЛинијаДопрете ATX шасија прекинувач кабелПр

Опис : Аукција Вклучува : 1 (Еден) Висок Квалитет Адаптер 90° UHF plug машки PL259 SO239 женски џек конектор десен а

Опис : 5 X 5 начин машки конектор за домување и вметнете 25 X машки терминали Додадете жица зедницата : Ние м

Со Почит!Ви благодариме за вашето време и со Среќа!Авторските права од страна на Tanger 20052015 опсег : 65 ~ +165 (Ј

0.079" 2.0 mm 40 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x20 Стр 40 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

10 PCS100 PCS / ПАКЕТ Micro USB конектор за полнење телефон се користи за телефонот MEIZU MX3​100% производителот,100% вис

0.079" 2.0 mm 44 Pin двоен Ред на IDC Конектор 2x22 Стр 44 позиција Правоаголна Женски Штекер Receptacle Лента КабелДирект

Smonisia 5 Pin за Табела PC Тетратки Микро USB Полнење Податоци Моќ Џек Port Конектор 4 Fix Нога

Please wait...