0
clear
  • SOITIS Класичен Крстот Pendant Христијанската Религија Исус Ѓердан Крсте Синџир Ѓердан Pendant Божиќ Подарок од не ' Рѓосувачки Челик
  • -20%
  • -20%
SOITIS Класичен Крстот Pendant Христијанската Религија Исус Ѓердан Крсте Синџир Ѓердан Pendant Божиќ Подарок од не ' Рѓосувачки Челик

SOITIS Класичен Крстот Pendant Христијанската Религија Исус Ѓердан Крсте Синџир Ѓердан Pendant Божиќ Подарок од не ' Рѓосувачки

DEN 397.44
DEN 278.00

Достапност
Производот е достапен


SOITIS Класичен Мажи Жени Крстот Pendant Христијанската Религија Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик
Линк Синџир Ѓердан Накит Бесплатен Превозот
Големина опис
Реално шоу

Кон својствата

Должина:
L, S, M
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
S,M,L
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XL011
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
Бренд Име:
SOITIS
Функција:
Религија
Потекло:
Кина
боја:
црна, sliver, злато
Големина:
3 големина
приврзоци Форма:
крстот крсте
Употреба:
ѓердан, молете се, декорација,Божиќ подарок
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Христијанската религија
Пол:
унисекс,маж,жена
Стил:
класичен дизајн солидна боја накит
Обликот:
крсте Исус парче pendant

Производи во категоријата

Нова Романтична Дизајн Прилично се Зголеми Светат во Темница Pendant Краток Ѓердан Љубовникот Подарок Нак

Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на прев

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Pendant Големина : 3.4*5.0 cm (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 60 cm Тежина : 30 g~Снабдувач вовед Ние се високи фабрика снабдувач

Нашите производи се направени со најдобри техника и одличен занает, нормално, нема да исчезнат во 2 годи

Crematiom Спомен НакитОпис На Производот*Повеќе од 10 години на производство, искуство, custome дизајн,слободни

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ПРЕВОЗОТ* Сите Нарачки ќе бидат обработени во рок од 5 дена Вие ќе бидете информирани online о

QIMING Словенски Ѓердан Жените Оганптица Пердув Pendant Антички Сребрен Firebird Феникс Пердув Ѓердан Нордиска С

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

1,Фабрика Продажба Директно На Големо Главно,Добредојдовте Dropship 2,Од Нерѓосувачки Челик,Никогаш Нема Да

QIMING Yggdrasil Pendant Гроздобер Жените Ѓердан Дрвото на животот Светот Дрво Yggdrasil Сребро Pendant Irminsul Мажите Викинг

започнетекрајот======= Добредојдовте на нашиот aliexpress продавница! =======Опис На ПроизводотГолемина : Кол : 2.5 c

Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име DIANSHANGKAITUOZHE Метали Тип на Нерѓосувачки Челик Ро

Материјал : Алуминиум Големина : P=50+7cm Тежина : околу 80g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка,

Please wait...