0
clear
  • 10pcs 679ZZ 679-2Z 679-ZZ 679-Z MR149ZZ 679 лежишта Топката Имајќи 9 x 14 x 4.5 мм Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
10pcs 679ZZ 679-2Z 679-ZZ 679-Z MR149ZZ 679 лежишта Топката Имајќи 9 x 14 x 4.5 мм Бесплатен Превозот

10pcs 679ZZ 679-2Z 679-ZZ 679-Z MR149ZZ 679 лежишта Топката Имајќи 9 x 14 x 4.5 мм Бесплатен Превозот

DEN 528.00
DEN 269.00

Достапност
Производот е достапен


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Кон својствата

Дијаметар:
ABEC 1, ABEC 3, 5 ABEC
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Премази:
никел
Број На Модел На:
679
Структура:
Флексибилен
Површина Грубост:
Ра 0.05
Тип:
Лагери
Модел Година:
Непознат
Модел:
9 x 14x 4.5 мм
MPN:
679-2Z
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
613382760099
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.1kg (0.22lb.)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Производи во категоријата

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF10 LUU 10мм Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF10 LUUВратило ID :

започнетекрајот2 парчиња SC13 UU 13mm Линеарна Топката Имајќи го БлокиратеМодел : SC13 UUВратило ID : 13 ммКоличин

започнетекрајот2 парчиња KFL000 / KFL001 / KFL002 / KFL003 / KFL004 / KFL005 / KFL006 перница блок топката имајќи Цинк Легура Мини

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK16, SH16 AВнатре дијаметар : 16mmПакет содржина : 2 парчи

1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојт

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR11

Производот се Покаже И Детали Слики Предмет : Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи Тип : Игли Валчести Им

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF16 UU 16mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF16 UUВратило ID : 16

започнетекрајотОписМодел : SK8Вратило ID : 8mmГолемина : Прибл 42x14x32.8ммДупка Со Дијаметар : Прибл...

Предмет : Челик Топка со Дијаметар од 14mm Мазна ПовршинаДијаметар : 12.7 mm / 0.5(инчи)Материјал : Хром челикКа

започнетекрајотМоделMR1282 RSДимензииСоздаден (d)8ммДијаметар (D)12ммШирина (Б)3.5ммПечати Тип2 RS(Две страни гу

Опис : F6000 ZZ F6000 ZZ 10x26x8mm Метал Заштитените Страната Длабоко Ритам Топката ИмајќиМодел : F6000 ZZКоличина : 15pcs (

Добредојдовте на нашата продавница2 парчиња LMF12 LUU 12mm Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF12 LUUВрат

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Име на производ од не 'Рѓосувачки Челик Оски Големината од 200 x 2mm / 8" x 0.08"(L*D) Материјал од не ' Рѓосувачки

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F635 ZZ F635 ZZ 5x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Радијална Топката ИмајќиМодел : F635 ZZКоличина

Длабоко ритам топката имајќи главно се земе радијална оптоварување, како и умерена axial оптоварување...

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR72

Тип : линеарен вратило поддршка на ситеБрој на модел : SK12, SH12 AВнатре дијаметар : 12mmПакет содржина : 50pcs SK12Д

започнетекрајотМоделMR63 ZZДимензииСоздаден (d)3ммДијаметар (D)6ммШирина (Б)2.5ммПечати ТипZZ (Две страни мета

Производот Се Покаже И Детали СликиИмајќи Тип : Разговор Затворени ЕДНИОТ Крај Meteic Серија Модел : BK5525 Вр

Please wait...