0
clear
  • Вен Дизајн Прилагодено Канада Знаме Maple Leaf Рака Насликано Платно Чевли Унисекс Flattie Висока Врвот Чипка Женски Машки Обичните Патики
  • -20%
  • -20%
Вен Дизајн Прилагодено Канада Знаме Maple Leaf Рака Насликано Платно Чевли Унисекс Flattie Висока Врвот Чипка Женски Машки Обичните Патики

Вен Дизајн Прилагодено Канада Знаме Maple Leaf Рака Насликано Платно Чевли Унисекс Flattie Висока Врвот Чипка Женски Машки Обичните

DEN 3792.00
DEN 2389.00

Достапност
Производот е достапен

Елаборат дизајн
4.
Купувачот Читање Метод На Плаќање Данок/Custom Такса
Тоа е купувачот одговорност да се плати за сите даночни и обичај такса која може да се бара во некои земји, но ние ќе го понуди она што помош можеме да направиме за да им помогне на ослободување на парцели, и ако знаете како да се избегне данок или направи данок пониски, контактирајте со нас пред чевли се испраќаат. На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи. Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност. Ние рефундирање на вашите пари или брод што другиот пар во правилна големина, по вратени чевли пристигнат. Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во понудата на платно чевли. Миење на чевли со регуларни сапун или детергент;
3. Уметникот бои на чевли во полна боја со рака, со користење на специјални пигмент. На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична чевли стил е симбол на само-изразување и оригиналот-ism дух. Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети. Дизајнот може да биде сè како аниме, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија, ликови, итн. Исплакнете ги сапун или детергент далеку со бистра вода;
4. Можете да најдете разни дизајн на аниме цртан филм, цртање на вистински човек, пејзаж, растенија и др.
Вода доказ пигмент се користи за сите чевли на Вен, па може да се мијат чевли, но ве молам НЕ четка боја силно или користите било кајгана, машина за перење не е дозволено.
Во изминатите 4 години, добивме многу позитивни повратните информации од клиентите, која е главната мотивација за нас да се оди напред.
Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина.Големината опција е за MENS НИ големина, ако се носат Женска големина,ве молиме да ги конвертирате вашите големина во (MENS НАС) големина од мерење.
Вен чевли е Унисекс.
Материјал, изработка, уникатен дизајн и сите други детали на Вен чевли може да ви помогне да ги искажете вашите индивидуални стил, па Вен чевли мора да биде вашиот прв избор. Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши, ова е да се спречи боја од исчезнува под сончева светлина.
Го Прилагодите Вашиот Чевли
Контакт и да понудат на своите идеи и фотографии од дизајнот, тогаш сликар ќе го наслика чевли, како сакате, постојат 2 бои за да го изберете :
Продавница Приказна
Добредојдовте на Wenartwork, а Предводник на продавница на Рака Насликано платно чевли и печатени платно чевли. Во исто време, научивме многу од не-позитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и квалитет.
Воведувањето на Производи
Рачно насликани чевли, исто така, е наречена Графити чевли.

Кон својствата

Чевли Големина:
3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Вен
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Шаблон Тип:
Рака-Насликани
Сезоната:
Зима
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
NWS-4
Обвивка Материјал:
Платно
Горниот Материјал:
Платно
Моден Елемент:
тотем
Пол:
Мажи
Големина Опција:
НИ на мажите големина

Производи во категоријата

Добредојдовте НаВе Молиме Имајте Во Предвид:01ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногат

Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност Wenartwork има повеќе од 4 години работно искуство во

Добредојдовте На ЗА У ДИЗАЈНИ ЧЕВЛИНие сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој ч

ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите пета против ѕид;ЧЕКОР 2 : Ставете ја вашата нога на парче ч

Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина Во исто време, научивме мно

Сите чевли тука се сите за вашата uniquness и индивидуалност Ако ви се допаѓа чевли, ве молиме оставете ги ва

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се спореди со Нога должина пред ставање ред Ако не сте сигурни како да се избере,

Луѓето кои купиле од нас користат овие чевли широко за свадба, роденден, дипломирањето, Божиќ, годишнини

Во исто време, научивме многу од непозитивни повратните информации кои ни помогнаа подобра услуга и ква

На Вен што се оригинално дизајнирани платно чевли е еден од најпопуларните серии, поради оваа класична

ПакувањеПревозот Повратни ИнформацииНие го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и

Екстра попуст се однесува на сите елементи, вклучувајќи и продажба предмети.Позитивни повратни информа

Ве молиме запомнете да го изберат правото големина со мерење на нога должина Се впие чевли со вода;2.Вода

Капак на чевли' површината со ткива пред тие да се исуши.ЧЕКОР 1 : исправи се на тврда површина со твоите п

Во исто време, споделување на овие чевли на вашите социјални мрежи како facebook, twitter, google+, instagram, итн може да

Пополнете скица со боја3 Ние не сме одговорни за било товар на врати чевли во погрешна големина на која ќ

ПакувањеПревозот Повратни ИнформацииНие го прават нашите најдобри за да добиете вашето задоволство, и

На клиентите ќе бидете информирани за статусот од вас да се купи.Вен Оригиналниот Дизајн Страна Се Насл

Wenartwork продавница има тим на дизајнери за да креирате нов дизајн на чевли.Изберете големина поголема отк

Please wait...