0
clear
  • TRIX V5T Карбонски Влакна Камера Tripod Кит w/ Течност Главата Оптоварување 5KG dslr фото ВИДЕО Tripod Преносни за dslr фото HDV C300 C100 5D3
  • -20%
  • -20%
TRIX V5T Карбонски Влакна Камера Tripod Кит w/ Течност Главата Оптоварување 5KG dslr фото ВИДЕО Tripod Преносни за dslr фото HDV C300 C100 5D3

TRIX V5T Карбонски Влакна Камера Tripod Кит w/ Течност Главата Оптоварување 5KG dslr фото ВИДЕО Tripod Преносни за dslr фото

DEN 32198.40
DEN 28979.00

Достапност
Производот е достапен


НОВИ V5 T Карбонски Влакна Камера Tripod Кит w/ Течност Главата Оптоварување 5 KG dslr фото ВИДЕО Tripod Преносни за dslr фото HDV C300 C100 5 D3 2015 Нова Верзија на КАРБОНСКИ ВЛАКНА tripod за Професионална употреба Доаѓа со професионална Течност Главата Max оптоварување : 5 KG Max Должина : 1810mm Мин Должина : 540mm Главата тежина : 1.78 КИЛОГРАМИ Нето тежина на tripod комплет : 4.35 KG Цевка со дијаметар : 36mm Сад со дијаметар : 75mm АПЛИКАЦИЈА
Пакетот вклучува :
Професионални Карбонски Влакна Tripod TX-V8 T * 1 Kit
Преносни случај * 1 PC

Кон својствата

Макс Extened Должина (mm):
1810
Укината Должина (mm):
540
Пакет:
Yes
Тип:
Професионални Tripod
Број На Модел На:
TX-V5T
Тежина (g):
4350
Бренд Име:
IFOOTAGE
Употреба:
Видео Камерата
Материјал:
Карбонски Влакна
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Главната функција, ќе се користат за да се поправат OSMO или камера, стабилизација и антисе тресат функциј

Yun Teng YT228 Мини Tripod Планината + Телефонот Носителот Клип Десктоп СамоTripod за Дигитална Камера & i Phone 6 / 6 Плус

Tripod Планината База на ЕTHSM1560 за Сигма Леќа 150600mm F56.3 генералниот ДИРЕКТОРАТ за OS HSMДното со РПС / ArcaШвајцар

10 Парчиња 1 / 4 Инчи Дпрстен Камера Завртка Адаптер за Tripods Топката Главата и Брзо Ослободување ПлочаОпис

Карактеристики : Силна tripod рамка и може да се справи до 10kg во тежинаНајлесниот во тежина и најмалите во г

1 x Менгеме1 x Gooseneck Планината1 x Srew1 x Тока база1.Двојна функција стегач за низок и висок профил монтажа : Кор

Функција 1 Прикачите вашата Go Pro камера за да handlebars, seatposts, ски столбови и повеќе 2.Се вклопува 0.60 инчен да 1

Manbily Фотографска Опрема 3 / 8" завртка метал скок За Tripod MonopodСе врати и Гаранција1.Сите добра се проверени,

Опис на производот Модел QGP01 Количина 1 Боја Црна Материјал Пластични + нерѓосувачки челик Компатибилен

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на aliexpress!Ние одржување на високи стан

Универзална 3 Нозе Monopod Tripod База Стојат Unipod Носителот Поддршка За dslr фото КамераКарактеристики : Еден ун

Мобилен Телефон Носителот на Планината Tripod Заградата Адаптер Клип за i Phone 6 Плус 5 S за Samsung S6 S5 S4 за Sony, LG, No

1 : Пресврт нога заклучување, давање на повеќе погодно tripod нога ракување Оваа tripod лесно може да се конвер

Ако сте примиле неисправен производ, бидејќи од насилна превозот,операција или некои други причини,ве м

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.ние ќе се р

5 Точка спецификите Спецификации : Модел : Q303 Материјал : Алуминиум легура Тежина (g) : 1780 Extened Должина (mm) : 14

1.100% сосема нов и висок квалитет2.Боја : црна,портокалова3.Одговара за Gopro / xiaomi yi / sjcam акција камера4.Се кор

Компатибилен со : Go Pro Херој 4 S 4 3+ 3 2 1 модели Боја : Црна 100% Сосема Нов и Висок Квалитет се Направи вашиот Gop

Manbily CZ302 Карбонски Влакна Tripod со KF0 Топката Главата Професионални Преносни Reflexed Tripod Monopod Патување DV dslr фо

1x Акција камера заградата за xiaomi yi1x 1 / 4 КонекторНе се вклучени камерата1 100% сосема нов и висок квалитет2

Направен од алуминиум и гумаТри дух нивоа за прецизно позиционирањеПлута плоча, има видео pinОва го прет

СТП300 Брзо Ослободување Продолжување Плоча За Топката Главата Дигитални SLR Камера TripodМатеријал : Алумин

Ако превозот адреса припаѓа на далечинскиот управувач, за да го додадете 60 долари далечински такса, се н

Пакет : 1 buc x Z Flex Навалите Главата брзо ослободување плоча1 buc x Прилагодување алаткаПлаќање > Можете да пл

Please wait...