0
clear
  • Врвен Квалитет на Косата Зацврстување Рамен Песна LED Професионални Коса Straightener Виткање Коса, Маша curlers Стил Алатка Со Lock50
  • -20%
  • -20%
Врвен Квалитет на Косата Зацврстување Рамен Песна LED Професионални Коса Straightener Виткање Коса, Маша curlers Стил Алатка Со Lock50

Врвен Квалитет на Косата Зацврстување Рамен Песна LED Професионални Коса Straightener Виткање Коса, Маша curlers Стил Алатка

DEN 1839.36
DEN 938.00

Достапност
Производот е достапен


SKU : AEHS208 HQ
Ckeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна Магија Коса со Ролери Поколеба s50 на унодц
Ние ќе испрати соодветен адаптер според вашата земја стандард!
Функција : Двојна употреба дизајн за зајакнување на косата и виткање на косата, лесен за употреба. Пет температура прилагодување со LED светла : 150°C (302°F ), 170°C (338°F ), Од 190°C (374°F ), 210°C (410°F ), 230°C (446°F ). Погоден за сите типови коса. Со "брава" прекинувач, лесен за чување, не го окупира просторот и лесно да се носат. 360 степени метежот-слободен вртливата со 2.2 m должина на кабелот за напојување. Спецификација : коефициент на Топлинска спроводливост материјал : Титаниум Греење на елемент : PTC грејач Напон : 110-240 V Фрекфенција : 50/60 Hz Моќ : 45-65 W Применливи коса : Сува кабелот за Напојување опашка собранието на владата : 360° rotatable Кабел Линија Должина : 2.2 m Боја : Црна Димензии : Како што е прикажано Тежина : 372g Пакет Содржина : (Пакет во безбедноста меур торба)
Косата straightener*1 упатство(англиски)*1
За превозот и ни 1 Намалувањето на превозот клиенти, не грижете се тоа . пакетот не фактура или промоции . 2 Работно време : понеделник-петок (Пекинг Време : 9 : 00-18 : 00) 3 ние обично брод објект во рамките на 1-2 работни денови . 4 Ние ќе одговориме на вашите messager во 1 работен ден . Ве молиме да забележите тоа . 5 царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект со пониска вредност. Ако сакате да се изјасни за специјална цена , ве Молиме да ни Остават некоја белешка кога цел објект . 6 никаков проблем , ве молиме контактирајте со нас на прво време , Ние ќе се справи со тоа за што побрзо . Ве молиме не го отвори спорот или ни остави лош повратни информации Пред да контактирате со нас .

Кон својствата

Тип На Објект:
Железо
Животен век на термална плоча/лента:
20,000-50,000 пати
Извор На Енергија:
Електричен
Материјал на термална плоча/лента:
Titan
Применливи коса:
Сува
Оптимално обликување време:
1-2 мин.
Max. температура:
230°C
Термостат На Вредноста Сегменти:
Други
Дијаметар на термички проводник:
21-30 mm
сертификација:
CE
Димензии На Греење Плоча:
Други
Бренд Име:
CkeyiN
Мин. температура:
140 °C
Број На Модел На:
8181G
моќност:
40W-59W
температурата контролер:
knob
Кабелот За Напојување Опашка Собранието На Чекање:
360° Rotatable
Материјал:
ABS
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Двојна употреба дизајн:
за зајакнување на косата и виткање на косата, лесен за употреба.
Со прекинувачот за заклучување:
лесен за чување, не го окупира просторот и лесно да се носат.
кабелот за напојување:
2.2 m должина и 360 степени метежот-слободен вртливата
Адаптер:
Ние ќе испрати соодветен адаптер според вашата земја стандард!
Приклучокот стандард:
Евра

Производи во категоријата

ЗА ИНОВАЦИЈА : совршена инфузија на нано керамички и ionized турмалин,плус постоечкиот функција во плочи, п

Професионално Стилизирање Алатка LCD Дисплеј Титаниум плочи Зацврстување Железо MCH Коса Straightener Бесплате

Ве молиме љубезно не 1~3 ниски резултати на превозот, бидејќи oversea превозот ќе бидевлијаат многу фактори,

Се врати превозот е на купувачот и трошок Ако вашиот доставени време е пристигна, се уште не ја прими сто

2 ВО 1 Професионални Коса Straightener Керамичка Плоча LED Дисплеј Рамен Железо Де Cabello Planchas Коса Curler Железо Стил

11 : 00 20 : 00 (со Исклучок на Викенди и државни Празници) ? Можете да очекувате да добиете одговор на вашето б

Боја : Роза ЗлатоСпецификацијаНоминална Напон : AC 110240 V / 5060 HZНоминална излезна моќност : 80150 WТемпература

V Styler Straightener Злато Црна Коса Straightener Злато Styler Керамички Влакна Зацврстување Ла plancha де pelo Нано Титаниума

1 Изгледот на производот е роман, користење на едноставни и удобен, практичен и безбедно.2...

Answer : ___________________________ Note : стандардниот приклучок е САД или ЕУ стандард Ние ќе обезбедиме бесплатна conversal

Answer : ___________________________ Note : Не се сите пареа коса straightener може да биде работа,ако не можете да бидете сигурни

SKU : AEHS208 HQCkeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна

AEHS248 RQ2 во 1 Коса Straightener Коса Curler Температура Прилагодливи Косата Алатки S44​Функција : Косата straightener коса

SKU : AEHS208 HQCkeyi N Коса Зацврстување Брановидни Железо LED Професионални Коса Curler Виткање Straightener Рамен Песна

Најдобар Квалитет на Електрична Бран Коса Straightener температура Зацврстување на вредноста Брановидни Жел

Даночен Број : Данок или било царински пријави се на купувачот одговорност, правиме се што можеме за да с

2016 година Нови Стил Алатки ( Curler & Straightener & Пченка плоча 3 во 1 поддршка) Зајакнување Железо & Виткање Желез

Професионален Брз Греење Керамички Влакна Straightener 3 D Лебдат Рамна Плоча Железо Коса Зацврстување ПеснаФ

Ние обезбедуваме ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА приклучок адаптер,ве молиме оставете порака за да кажете ни за

Please wait...