0
clear
  • FORUDESIGNS Прилично Ајфеловата Кула Гласник Торба за Жените Мини Дами Satchel Торба Стилски Деца Крстот Тело Торба Полиестер
  • -20%
  • -20%
FORUDESIGNS Прилично Ајфеловата Кула Гласник Торба за Жените Мини Дами Satchel Торба Стилски Деца Крстот Тело Торба Полиестер

FORUDESIGNS Прилично Ајфеловата Кула Гласник Торба за Жените Мини Дами Satchel Торба Стилски Деца Крстот Тело Торба Полиестер

DEN 479.52
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на својата цел.или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Крпеница
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
E
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Обликот:
Satchels
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Големина:
23*17*6cm
Стил:
Дизајнер Рамо Кеси
Точка име :
повик мини девојки гласник торба

Производи во категоријата

Топло известување 1.Мерење грешки во рок од 3cm / 0.7 инчен се неизбежни и acceptalbe 2.Може малку боја разлика пре

За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот...

Мажите Гроздобер Платно Мултифункционален Патување Satchel Секојдневен Гласник Торба Спецификации : Со па

25em}вечерам{врвот : .5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;wid

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Висок Квалитет На Гроздобер Мали Браун 100% Реално Вистински Кожа Лудиот Коњ Кожа Мажите Гласник Кеси Cowhid

Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.можете да ги пратите наП : Ние сме една фабрика Штеке

$13.99 $16.56 $9.99 $12.99 $12.99 $13.37 $13.99 $13.99Добредојдовте на нашата продавница! 1.Нашиот производ квалитетот е најдоб

Производ Карактеристики.100% Гаранција за одлична првиот слој од вистинска кожа (крава кожа) .Големина пр

fe Material : овчаОбвивка : ПолиестерБоја : заковки црна, црна плетенкаГолемина : 29 * 14 * 19cmВклучува : 1 торбаatures :

Материјал : Вистинска Кожа+ПлатноДимензии : Должина : 27 см, ширина : 9 см, Висок : 20 смAnswer : ___________________________ Note

Основен ПараметарБренд : YUESKANGAROO Материјал : СТП кожна Торба тип : Чанти Големина : 39cm*30cm*8cm Ситуација : Биз

Идеални за патување, работа, училиште,пешачење, кампување, велосипедизам и други активности на отворен

Answer : ___________________________ NOTE : Ние имаме многу видови на багаж покрива,ако ви се допаѓа овие видови на багаж по

Основен ПараметарБренд : YUESKANGAROO Капацитет : Mobile phone, ipad, списанија, статии за секојдневна употреба Големи

Различен стил на големина е различна Поради прирачник за мерење ќе има 12cm грешка Поради разликата помеѓ

СТП Кожа Жените Черепот Шема Гласник Чанта Обичните Мали Рамо Crossbody ТорбаКарактеристики : Исклучителен

Големина : 21x15x6 CMЖените Монета Purses Бренд Симпатична Шарени Мини Партија Гласник Crossbody Кеси за Жени, Мали

Please wait...