0
clear
  • Нови дрва преносни гроздобер женска чанта три-димензионални цвет торба крст-тело женски големиот Кинески стил кеси Рамо кеси
  • -20%
  • -20%
Нови дрва преносни гроздобер женска чанта три-димензионални цвет торба крст-тело женски големиот Кинески стил кеси Рамо кеси

Нови дрва преносни гроздобер женска чанта три-димензионални цвет торба крст-тело женски големиот Кинески стил кеси Рамо кеси

DEN 2856.00
DEN 1771.00

Достапност
Производот е достапен


големина : 29.5 cm*15cm*26cm
Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 10 до 20 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Гаранција и Гаранција : 12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 1 месеци, ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад кон нас, ние ќе ви испрати нова по добивањето на неисправни објект, но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Кон својствата

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Декорација:
Цвеќиња
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Бренд Име:
wany
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
DY87458
Обликот:
Повик Tote
Главен Материјал:
PU
Повод:
Разноврсна

Производи во категоријата

Забелешка: торба е наредени со шема од памук, исто Така, има надеж е црно платно, Случаен испорака

2016 Година Ласерски Кожа Тинејџерки Чанта Свежи Жените Торба Бонбони Боја Sequined Wristlets Crossbody Торба Чанти Сп

1 Вашето мислење е многу важен за нас, и на сите купувачи Ве молиме одвојте неколку секунди да го напушти

XОнлајн 042617 топла продажба жените чанта женски големи tote

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.Сите добра се

тип : чанта тежина : 0.25 кг материјал : СТП големина : 21 L*11 W*18 cm Забелешка : поради прирачник за мерење, голем

БРЕНД : QIAO BAO ГОЛЕМИНА : 20x15x24 CM (Не minght биде 13 см descrepancy во димензија поради различни мерни методи) МАТЕРИЈА

Моден Најлон Жените Торба Рамо Гласник Кеси Женски Познатиот Бренд Чанти Дизајнер Голем Капацитет Crossbod

За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот Га

Женски Чанти Модна Комбинација Шема Мечка Декорација Стп Кожа Жените Гласник Кеси Дами Рамо Кеси

Dispalang Животинско Жените Чанта Пердув Печатење Дами Големи Рамо Кеси Лето Плажа Торба Девојки На Повик Tot

Dispalang Модни Чанти Обичните Жени Рамо Кеси Универзумот Простор Галакси Печати Женски Голема Tote Торба Дам

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Пол : Жените Количина : 1 Материјал : СТП Кожа Боја : Топло Розова

СТП Кожни Чанти Жените Crossbody Рамо Tote Кеси Дами Гласник КесиКарактеристики : Моден верзија на тип : конциз

Dispalang Бренд Чанта Жените Торба Куче Коска Печати Женски Секојдневен Големи Tote Перници Со Висок Квалитет

Ние 100% Гаранција торба направени од Вистинска Кожа Cowhide Производи Детали : Функција : Гласник Кеси / Рам

Рачно изработени Плетење Жените Гласник Кеси Висок Квалитет Tassel Рамо Кеси Гроздобер СТП Кожни Чанти Cross

торба повторно 022717 нова жешка женски мали размавта торба дама торба

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прил

Жените Торба Познати Брендови Katy Paul Мода Браун Жените Гласник Кеси Чанти Поставува СТП Кожа за на Плажа

торба повторно 010817 жените мода еден рамо crossbody торба

yesetn торба 060217 нови cansual платно жените еден рамо tote торба

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖенитеМатеријалСтп КожаГолемина18*4*15cmБојаКако слика покажуваЗабелешкаСли

Опис На ПроизводотShow detailsПолЖените / MemМатеријалСТП КожаГолемина36*15*24cmБојаКако слика покажуваЗабелешк

Please wait...