0
clear
  • 85ml/шише Кафе Здрави губење на тежината Етерични масла, начинот на Исхрана Слим мрзливи Слабеење во текот на slepping Губење на Тежината Detox Влошки Горат Масти фа
  • -20%
  • -20%
85ml/шише Кафе Здрави губење на тежината Етерични масла, начинот на Исхрана Слим мрзливи Слабеење во текот на slepping Губење на Тежината Detox Влошки Горат Масти фа

85ml/шише Кафе Здрави губење на тежината Етерични масла, начинот на Исхрана Слим мрзливи Слабеење во текот на slepping Губење

DEN 232.80
DEN 147.00

Достапност
Производот е достапен

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, намалување на видливи знаци на Целулитот, како што се нерамнини на кожата со испакнатини на површината. Како резултат на вашата кожа е видливо подобрена, станува помазна, поцврста со зголемување на еластичноста. Крем ја подобрува клеточниот метаболизам, го зголемува производството на енергија и ја подобрува микро-циркулација, со што значително се smooths, контурите на телото и ја минимизира појавата на целулитот. Го намалува отокот и ги зајакнува капиларите. Крем има силна затоплување ефект кој помага да се отстрани масти депозити од клетките. Опис : Сосема нов и висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Тенок фигура е око-poping.вие сте на оган! Обидете се оваа слабеење гел,Велат Bye-bye на масти! Карактеристики : Тоа е лесно да се апсорбираат во кожата и ја запали масти и тонот на несаканите масти. Слабеење гел содржи природни црвени чили масло, кои се добри за слабеење ефект. Таа промовира лимфната циркулација и согорувањето на мастите, додека мазнење на кожата со целулитот проблем. Лесно се апсорбира гел, оставајќи чувство на кожата топла и мека. Како да се користи 1.По бања или туш,ставете мала количина во текот на вашата дланка. 2.Масажа од дното нагоре во целните области кои сакате да тенок надолу.Вие ќе се чувствувате топло по 15 минути. 3.Не мора да го измиете. 4.Се применуваат day & night и шест последователни дена, за најдобар резултат. 5.Исплакнете вашите раце по примена на гел. Нето Содржина : app85ml Тежина : app70g Компонента : Кофеин/Пипер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! Pacakge Листа : 1 x Слабеење Крем (85ml/Цевка) 85ml/шише Кафе Здрави губење на тежината Етерични масла, начинот на Исхрана Слим мрзливи Слабеење во текот на slepping Губење на Тежината Detox Влошки Горат Масти брзо

Кон својствата

Тип На Објект:
Етерично Масло
Сертификат Број:
11585522258
Земја/Регион на Производство:
Кина
Етерично Масло Тип:
Чисто Етерично Масло
Бренд Име:
Disaar
сертификација:
WZBJZ
Состојка:
Кофеинот/Пипер
Број На Модел На:
JY-42

Производи во категоријата

Чиста еукалиптус етерични масла и Чист воздух Чисти раната Корисно да настинка ароматерапијата за Нега

Ние сме многу возбудени за да биде во состојба да се поврзете со клиенти од целиот свет и направи нашата

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Индискиот масло голема дик масло xxl крем Мажите кур се зголеми Масла 10ml Бубрезите Грижа Крем Предвремен

За разлика од ова, Јасмин grandiflorum е широко се користат во третман на хепатитис, како и тоа, исто така, quells б

Да се спречи брчки генерираниможеби тоа е затоа што на морков семе на нафта може да се промовира регенер

Генерално, apple зелени за телото и за нега на кожата не има одреден ефект, тоа е во функција на цревата, мож

Главни КарактеристикиУлогата На Расположението Даде Стимулација На Мозокот, Се Вози Поспаност.Нестаби

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Име на производ : Лаванда Етерични Масла 10ml се Етерични Масла се 10ml Лимон Етерични Масла 10ml Јасмин Етери

Продавачите Се Откажат Спонзор Поддршка DropshipmentLANBENA Cheveux Суштината де Croissance Croissance des Cheveux Produits Huile Essentielle Li

Предлог : предмет на третман е 2 шишиња купување на 2 од 2 предмети (4 шишиња) ефектот е подобарКако да се ко

ефект главните ефекти не предизвикуваат иритација, не photosensitivity; од портокал цвет етерично масло е евтин

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Тоа се користи како масло за готвење, хрупкави масти и margarin Висока точка на топење на палмово масло, по в

Слика Производ Терапевтски Својства латинското име на Одделот Растенијата категорија Извлече дел Екст

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Како тоа им помага да се намали целулитот? Тоа Интензивно го стимулира согорувањето на масните клетки, н

Бренд Име : Тајландски Билни Balm Место на Потекло : Тајланд Нето Тежина : 15g / шише Ефикасност : антивоспали

Информација За Производот : Бренд : LEOZOEВид : Frankincense Етерично МаслоЗемја На Потекло : Етиопија, Иран, Либан

Три пати неделно кога обичните хемиско чистење, особено сува дена со дневни избрише Колокација Грозје с

Please wait...