0
clear
  • Подводни Светилки RGB LED Базен Светлина Смола Исполнет базен басен Ѕид Монтирани FocoPool Светилка 12V IP68 9W Езерцето Осветлување
  • -20%
  • -20%
Подводни Светилки RGB LED Базен Светлина Смола Исполнет базен басен Ѕид Монтирани FocoPool Светилка 12V IP68 9W Езерцето Осветлување

Подводни Светилки RGB LED Базен Светлина Смола Исполнет базен басен Ѕид Монтирани FocoPool Светилка 12V IP68 9W Езерцето Осветлување

DEN 1104.00

Достапност
Производот е достапен

Почитувани Клиенти, Тука се белешки за вас како следниве : 1).Ако сакате да плаќаат помалку увоз доход, pls ни остави порака, ние може да ви помогне да се изјасни ниска вредност. 2).ако не ви се потребни светилки во итна, можете да изберете Кина пост или netherland пост како курир, наместо да се изразат, но тие бара секој пакет може да не повеќе од 2 KG, така што треба да се стави вашата цел во неколку наредби ако планирате да купи неколку компјутери светилки. 3). Ако сте од Јужна Америка земји, ќе мора да ја напуштат вашата РУТИНА број или што се јавам даночен број, освен кога ќе изберете кина пост курир, наместо да се изрази. Отпорни : Тие се многу отпорни на шок, топлина и хемиски напади од водата производи Сигурен и ефикасен : Нејзините триење-заварени оптички леќи, која е специјално развиен за подводни осветлување, се шири светлина околу базен рамномерно и одлично без блескави bathers. Економски : Нејзините LED извор на светлина значи дека големи заштеди можат да бидат направени од страна на базен корисници(заштеда на енергија) и, исто така, од страна на стручни лица при изградба на базен. Други Бенефиции : * Ниска потрошувачка на енергија * Безбедно за деца * Спасува работа за време на инсталацијата * Лесен за инсталација и лесен за користење * Долг животен век * 24 месеци гаранција * Нема ризик од прегревање * Нема ризик за очи * CE, Ro HS сертифицирани
Влезен Напон : DC12 V Светлосен Извор : SMD 3030 ПРЕДВОДЕНИ од Потрошувачката на 9 W Светилка големина : D125x H10mm Тело материјал : PC LED Боја верзија : Топло бела(2700-3500 K), Чиста Бела(5500-6300 K), RGB без далечински Забелешка : 1). Светилка работи само во DC12 V. 2). На RGB само што ќе биде контролиран од надворешни контролер, клиентите треба да имаат RGB контролорот или купи од нас. 3). Инсталација на светилка треба да бидат поврзани на лагер цевка заеднички кои може да се купат на локалните место, тоа е 20mm како внатрешен дијаметар, тоа е иста големина на Вода допрете за куќата.


Кон својствата

Wattage:
9W
Тип На Објект:
Подводни Светилки
Извор На Енергија:
DC
Гаранција:
2 години
Примена:
Базен
сертификација:
CE,VDE,RoHS,EMC,LVD
Заштита Ниво:
IP68
Бренд Име:
HKGOLDTURE
Број На Модел На:
GT-LED-WMPL
Употреба:
празник
Извор На Светлина:
LED Светилки
Карактеристики:
парична казна квалитет
Тело Материјал:
PC
База Тип:
Оптоварување
Е Светилки Вклучени:
Yes
Напон:
12V

Производи во категоријата

10 W 12 V ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Водоотпорен IP65 RGB Пејзаж Базен Езерцето Светилка 16 Бои Промена Со I

Висок Квалитет 316 од не ' Рѓосувачки челик IP68 36 W RGB 3 IN1 Вдлабнати Подводни Светлина ,LED базен Светлина Мулт

Опис На ПроизводотСпецификација : Напон : AC24 VМоќност : Висока моќност LED(1 W / LED) 3*1 W ,6*1 W ,9*1 W ,12*1 W30degree зрак а

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ак

,Ние ќе брод од страна на најдобар начин според твојата адреса Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 де

Ниска потрошувачка на енергија и долг животвек RGB LED сијалица значи да ви помогне да заштедите повеќе па

Забелешки : 1) Нормално, ние изберете најевтин курир меѓу Fedex / DHL / / UPS / EMS да ја испратите вашата нарачка2)А

5pcs / многу DC12~24 V 3 W Боја се Менува Блескав Светилка ЛЕР Подводни Светилки IP68 Нерѓосувачки челик Базен фон

Спецификации : LED Количина : 12Кабел должина : 120 смМоќност : 19 WAtomization Amout : 450 ML / HAnswer : ___________________________ Note : Ово

Ние ги испратите производи со Следење на Број Ниска потрошувачка на енергија, висока ефикасност, економ

DC12 V 54 W PAR56 предводена подводни светлината 18*3 W epistar RGB базен светлина со далечински управувач IP68 ѕид пост

Ако сакате топло бела боја,ве молиме оставете порака,или ние ќе брод што сите кул бело.THX!Функција : 1...

Опис На Производот1).Име на производ : led фонтана светлина2).Производ големина : 179mm(дијаметар)x77mm(висина) :

Опис На Производот1).Име на производ : led фонтана светлина2).Производ големина : 179mm(дијаметар)x77mm(висина) :

1.Ние прифаќаме alipay тука.2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата processor ESCROW.3.Ак

Спецификации : LED Светло извор : висока моќност 1w led ЧИП 'sДомување Материјал : Нерѓосувачки челикВлезен Н

(Освен некои земји и APO / FPO)2.Слободен испорака страна на курирската служба DHL,Fedex,UPSот,ТНТ,Aramex,EMS...

ФУНКЦИЈА1 Нов и висок квалитет;2 Целосно подводните и совршено се запечатени, водоотпорен центарот на вн

10 W 12 V ПРЕДВОДЕНА Подводни Светлината Водоотпорен IP65 RGB Пејзаж Базен Езерцето Светилка 16 Бои Промена Со I

Опис На Производот1).Име на производ : led фонтана светлина2).Производ големина : 179mm(дијаметар)x77mm(висина) :

Please wait...