0
clear
  • БОЛО-0049 Нови Пристигнување Змија Змеј Боло Вратоврска Steampunk Антички Змеј Вратот се Врзува Гроздобер Накит за Подарок За Жените и Мажите
  • -20%
  • -20%
БОЛО-0049 Нови Пристигнување Змија Змеј Боло Вратоврска Steampunk Антички Змеј Вратот се Врзува Гроздобер Накит за Подарок За Жените и Мажите

БОЛО-0049 Нови Пристигнување Змија Змеј Боло Вратоврска Steampunk Антички Змеј Вратот се Врзува Гроздобер Накит за Подарок За

DEN 237.60
DEN 155.00

Достапност
Производот е достапен


БОЛО-0049 Нови Пристигнување Змија Змеј Боло Вратоврска Steampunk Антички Змеј Вратот се Врзува Гроздобер Накит за Подарок За Жените и Мажите
Големина : Кол : 25 мм Со 115 см синџир MOQ : 1 компјутер Занает : рачно изработени Пакување : Секој во Газа торба .
Повод : Било
Бришење на слики :

Кон својствата

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
БОЛО-0049
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
красат
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Име:
Змеј Боло Вратоврска Ѓердан
Објектот:
Боло Вратоврска Ѓердан
Стил:
рачно изработени накит
Материјал:
Стакло

Производи во категоријата

ве молиме да ни испратите Email порака пред да ја сакате да остави негативни повратни информации или спор

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит школка цвет ѓердан Топла Розова Мајка на бисер кожа ѓердан ѓе

Рачно изработени не се 100% совршен,Бидејќи тоа е чиста рачно изработени,Ве молиме избегнувајте насилно ш

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Убава Бела ЧЕТКА Цвет Ray Ѓердан Заврши Ѓердан

МатеријалСлатководни бисер&школкаБисер формаБарокБисер мушка78mmГолеминаБисер монистра : 13mm,школка : 9*14

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Мода Црна Seawater школка цвет кожа ѓерданЦел помалку од $100 прево

За Нашата продавницаСите jewelries може да се меша било која боја и количество на пратката.Цел износот е над

ние didnot продаде било бренд за накит, pls поврзани со купувачот donnot побарате од нас многу пати или да ја исп

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Класична Црна мајка на бисер Кристал 7 цвет ѓердан на кожа зав

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит FAB Мулти Насоки 1011mm Црна Слатководни Бисер на

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Тиркизна Слатководни shellf со бел бисер Цвет З

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит Класичен ѓердан мајка на бисер cyrstal 5 школка ц

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина

Бела и розова слатководни бисер ѓердани со црна gagte транспарентен кристал жените ѓердан ѓердан како дев

Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби Постојат многу извонредни продук

започнетекрајот Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит мода бисер накит мајка на школка цвет изјава

Добредојдовте на Dcpearl Продавница за Накит мултибоја на четка школка мајка на бисер cultrue кристал микс бој

Please wait...