0
clear
  • 2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Lupo 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина Светилка Repeater
  • -20%
  • -20%
2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Lupo 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина Светилка Repeater

2 парчиња За ФОЛКСВАГЕН Lupo 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Автомобил-Стил Страна Маркер се Претвори Сигнал Светлина

DEN 455.52
DEN 342.00

Достапност
Производот е достапен


Висок Квалитет На Автомобил Страна Маркер Се Претвори Сигнал Светлина
Одговара За "ФОЛКСВАГЕН" Lupo 1999-2006
Информации за производот Состојба : Нова Резервни Пак Јачина на Светлината Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Гаранција : 1 Година Ограничени Пакет : 1 x Лево + 1 x Право
Вистински Фотографии :
Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Кон својствата

Материјал Тип:
ABS + PC + PEI
Фолксваген Модел:
Lupo
Бренд Име:
DFLA
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
Страна Маркер Се Претвори Сигнал Светлина
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
1J0949117
Lupo-Година:
2005,2006
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Дијаметар:
9cm

Производи во категоријата

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светилка Магла СветлинаЗа BMW Серија 3 E90 E91 328i 335d 323i 335i 320i 325i 328i x Drive 20082011

2x лилјак бетмен ДОВЕДОА Автомобил Вратата Добредојдовте Светло Ласерски Автомобил Вратата Сенка led про

LED,2017~2018 Vios дневна Светлина, Vios магла светлина, Vios светла;vios,е корола,camry,Hiace,тундра,сиена,Vios taillight1.Model1 : 2017~2

Post code / поштенски код : Еднаш на плаќање е потврдено,ние ќе брод тоа од околу 13 дена Повратни информации :

За Jaguar FТемпо 2016 2017 xenon LED светлата Одлична ангел очи Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол

Време на испорака ќе зависи од дестинации и други точната фактори, постигнување најмногу од земјите со 7

Profesional во светилки drlКонтактPls се чувствуваат слободни да контакт со нас секогаш кога и да било Ве молиме

Висок Квалитет На Автомобил Страна Маркер Се Претвори Сигнал СветлинаОдговара За "Шкода" Fabia MK1 20052008 год

Висок Квалитет На Автомобил Страна Маркер Се Претвори Сигнал СветлинаОдговара За СЕДИШТЕ Толедо 19992004И

LED Страна Маркер Светлина за Фолксваген Голф MK4Бесплатен ПревозотLED Страна Маркер Светлина (Јасно Леќа К

Повеќето од нив со ТОЧКА & SAE Одобрени Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува)...

Се разбира, инсталација на дење работи светла направи автомобил изгледа повеќе кул , повеќе блескави, но

Доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!!! Ние секогаш се остави пози

За БМВ Х5 E53 2004 2005 2006 Одлична Ангел Очи МултиБоја Ултра светла RGB LED Ангел Очи комплет Оваа страница каракт

1 КОМПЈУТЕР RH Возење браник магла светилка Јасно Пред магла светлина без сијалица Десната Страна на Хон

Please wait...