0
clear
  • DIY 5D Полн Круг&Плоштадот Дијамант Везови Убавина Јаворите Дијамант Сликарство Крст-бод Кристал Мозаик Оркестарот Нова Година Подароци
  • -20%
  • -20%
DIY 5D Полн Круг&Плоштадот Дијамант Везови Убавина Јаворите Дијамант Сликарство Крст-бод Кристал Мозаик Оркестарот Нова Година Подароци

DIY 5D Полн Круг&Плоштадот Дијамант Везови Убавина Јаворите Дијамант Сликарство Крст-бод Кристал Мозаик Оркестарот Нова Година

DEN 302.88
DEN 197.00

Достапност
Производот е достапен


Дали треба да се плати за тарифни? Тоа зависи од тарифната политика на својата земја. Дијамант Додаток Услуга
Ние ќе испрати било дијаманти кои вие може да изгубите. Ве молиме да обрнете внимание на времето разликата меѓу нас.
Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние работиме во Кина.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, SPSR, Пони Експрес и курирската служба DHL.Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи тие се еднакви на негативен фидбек.Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн Плоштад/Круг дијамант сликарство Пакување : Боја Кутија / Торба (кога дијамант сликарство големина помалку од 40 х 30 см пакување со кеси) Големина : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе . Ако било какви проблеми доаѓа до вас, ве молам, не грижете се. Временска Зона Работното Време Пекинг Време 08 : 30 до 17 : 30 Москва Време 03 : 30 до 12 : 30 НАС Pacific Time 17 : 30 до 02 : 30 холандски Време 02 : 30 до 11 : 30
За Превозот Земја, Вообичаено, пристигнуваат време руската Федерација 15 ~ 23 дена Холандија 12 ~ 15 дена сад 14 ~ 19 дена Шпанија 13 ~ 17 дена Франција 13 ~ 17 дена Велика Британија на 10 ~ 13 дена Украина 16 ~ 21 дена Другите 15 ~ 30 дена
1. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ЅВЕЗДИ.
Времето Табела на нашата Работа на време. Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. Иако нашите производи не е најевтин, но квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, може да се земе слики на вашиот слики и испратете ја на нас, ние ќе го споделам ti со други купувачи во целиот свет. Ние обично го пополните долниот декларираната цена да ви помогне да се избегне тарифа.
НЕ :
Нашите дијамант сликарство се полу-готови, не вклучуваат рамка.
Некои Други Услуга
1. Можете да контактирате со нас на прво место. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти 4 : Користење на пенкало за да ги собереш дијамант,го стави на соодветната позиција 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно.

Кон својствата

Големина:
Square Drill 20x20cm, Round Drill 20x20cm, Square Drill 25x25cm, Round Drill 25x25cm, Square Drill 30x30cm, Round Drill 30x30cm, Square Drill 35x35cm, Round Drill 35x35cm, Square Drill 40x40cm, Round Drill 40x40cm, Square Drill 45x45cm, Round Drill 45x45cm, Square Drill 50x50cm, Round Drill 50x50cm, Square Drill 55x55cm, Round Drill 55x55cm, Square Drill 60x60cm, Round Drill 60x60cm, Square Drill 70x70cm, Round Drill 70x70cm, Square Drill 80x80cm, Round Drill 80x80cm, Square Drill 90x90cm, Round Drill 90x90cm, Square Drill 100x100, Round Drill 100x100, Square Drill 120x120, Round Drill 120x120
Бренд Име:
KAMY YI
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
лисја

Производи во категоријата

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни Подолу е проценет

За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот

ПОЛН Круг / Плоштад Дијамант везови diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација сл

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување

3 D DIY Везана Дијамант Везови Цртан филм Икона Дијамант Сликарство Крстот Бод мечето Шема Rhinestones Уметност

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот про

Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи не квалитет проблем) Производ димензии се н

Дијамант слика : 5Висока вискозност и Доволно Дијамант1* Ние користиме двострано лепило на вискозитет, н

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.Ве молиме да се уве

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Комбинација на овие два стилови ќе го направи слика се појави за да биде повеќе домот, во текстура со shinni

Отворете го вашиот парцела, проверете колекции дали сите делови се целосно или не Отворен мал дел од сел

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

Ајде да го реши проблемот со вас ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак на п

Наслов : DIY 5 D Дијамант Везови Кристал плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Везана Дома Деко

DIY 5 D Дијамант Везови Авион Приказ на Плоштадот Дијаманти Крстот Бод Поставите Дијамант Мозаик Дома Дек

Please wait...