0
clear
  • Steampunk Avatar The Last Airbender Прстен Гроздобер Земјата Царство накит пријатели Подарок Женска Mens cosplay Девојка
  • -20%
  • -20%
Steampunk Avatar The Last Airbender Прстен Гроздобер Земјата Царство накит пријатели Подарок Женска Mens cosplay Девојка

Steampunk Avatar The Last Airbender Прстен Гроздобер Земјата Царство накит пријатели Подарок Женска Mens cosplay Девојка

DEN 105.12
DEN 79.00

Достапност
Производот е достапен

Место на Потекло : Кина (Копно)
Должина : 78 см
Гроздобер : Ѓердан
Pendant : Подарок Синџир
Жените : Lady
Мажи : види Џеб
Место на Потекло : Кина (Копно)
Прилагодливи Прстен, трговија на големо 1pcs Хогвортс прстен Хогвортс сртот гроздобер Прилагодливи прстен накит steampunk
Прстен Големина : Прилагодлив Прстен
Боја : антички месинг
Основните прстен е направен од бакар.
Овој модел е рачно изработени со помош на убаво печатени дела поставени во 15 mm рамки. Уметничкото дело е затворен под стакло да се заштити и унапреди сликата.
Вашиот прстен доаѓа во прекрасен подарок торба, подготвени за давање на подарок.
Секој објект е направен за да цел - Листата фотографии претставуваат она што вашиот случај ќе изгледа. Ве молиме да се свесни може да биде благо, бојата, контрастот, или други variances поради монитор settings. Јас се обидувам да одговара на нив како тесно е можно.
повратни информации-ве Молам да ми кажете дали нешто не е во ред со вашата e-mail порака пред си замина повратни информации.

Кон својствата

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Сребро Позлатен, Антички Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
QiYuFang
Поставување Тип:
Prong поставување
Површината Ширина:
20mm
Број На Модел На:
д-р кој зелена
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Стакло
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
irng
Компатибилност:
прстен
Материјал:
Цинк Легура
Бакар:
Античкиот
Стил:
Гроздобер Стил
Pendant:
филм pendant
За:
Дама,женска,мажи
накит:
locket

Производи во категоријата

Превозот и ИспоракаНие брод на сите парцели во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови н

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

нерѓосувачки челик, титаниум челик прозрачна флуоресцентни светлина на лилјак прстен【Спецификација н

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:8.3 г Прстен Големина:10 Поставување:Отво

Метал:Солидна 14 K Бело Злато Печат:14 K / 585 Вкупно Грам Тежина:4.7 g Прстен Големина:6.5 Поставување:Рамк

доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме кликнете тука за да додадете мојата продавница до ваш

Белешки : цената е за празно материјали,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ни

FNJ 925 Сребрен Tassel Прстен Жолта Калцедон Камен Оригинални S925 Фунта Тајландски Сребрени Прстени за Жените

[xlmodel][фото][0000] Производот Фотографии За GQTORCH Највлијателните 925 сребрен corporation во источна Кина регионот.

Материјал : Сина Druzy ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 23~24x18mm Дебелина : 9~10мм прстен големина : 7 Тежин

【Бренд】 : LAMOON【Item Type】 : Пресврт Дизајн Ретро Сребро Прилагодливи Прстен【Главниот Камен】 : Никој【Meterial

Добредојдовте на Etrendy Мода Продавница за Накит Ние сме професионални за обетки, ѓердани & приврзоци, нар

П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи к

Please wait...