0
clear
  • ОДГОВАРА ЗА 2015 2017 FORD F150 F-150 ХРОМ ВРАТА се СПРАВИ со КАПАК КАПА ФАТИ СО SMART KEY ДУПКА ТРИМ КАЛАПИ ШАЛЧЕ КАПА РАМКИ
  • -20%
  • -20%
ОДГОВАРА ЗА 2015 2017 FORD F150 F-150 ХРОМ ВРАТА се СПРАВИ со КАПАК КАПА ФАТИ СО SMART KEY ДУПКА ТРИМ КАЛАПИ ШАЛЧЕ КАПА РАМКИ

ОДГОВАРА ЗА 2015 2017 FORD F150 F-150 ХРОМ ВРАТА се СПРАВИ со КАПАК КАПА ФАТИ СО SMART KEY ДУПКА ТРИМ КАЛАПИ ШАЛЧЕ КАПА

DEN 791.52

Достапност
Производот е достапен


Fitment : 2015-2017 FORD F-150((со Патнички Клучалката И Паметни Keyholes))
ИЗВЕСТУВАЊЕ : САМО За Модели Со Keyless Entry ДУПКА И ПАТНИЧКИ СТРАНА КЛУЧАЛКАТА
Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет се Проверуваат пред превозот)
Состав : 4 Pcs / set (се Продаваат Како што се Гледа)
Со Патнички Страна Клучалката
Со Smart Keyless Entry Пристап. (Две Keyless-оди исечок на две рачки)
Направено : произведено во Кина
Материјал : Хром Позлатен ABS Пластика
Функција :
Се вклопуваат во текот на постојните рачки на вратите.
Лесна инсталација со двојно страна Автомобилската лента на грбот на покрива.
100% Водоотпорни. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа.
Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил.
Квалитет Загарантирана, Еден од најдобрите на пазарот. Трае Со Години
Настава : Оваа ставка не доаѓаат со упатство за инсталација

Кон својствата

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Име На Модел:
F150
Објектот Должина:
1inch
Модел Година:
2016 2017 2018
Бренд Име:
WK
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Автомобил модел:
F150 2016 2017 2018
Материјал:
ABS
Објектот Висина:
1inch

Производи во категоријата

Фотографијата покажува на нашата продавница се основа на вистински производ,бидејќи на различни следи

Краткопратки наредби мора да бидат пријавени во рок од 5 дена од испорачани датум.Барањето за ВраќањеВе

Висок Квалитет Tonlinker 2 ПАРЧИЊА Автомобил НОВИ ABS Пијано боја саќе решетката магла Случај за АУДИ 2014 A3 дел

Притиснете го за да се направи тоа да се држи цврсто Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од п

За Peugeot 4008 2016 година 2 парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Центар Конзоли клима Отвори Места Покрие Трим Авто

Автомобил Стил За "Рено" Captur Accesorios 2016 2017 Хром Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Сад Покрие Трим Нал

Сите трошоците за превозот се неповратни.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме

Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас...

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку.Сите продажни се конечни,

Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)Компатибилен Автомобили : За Nissan Клоци 2017 2018Опис : Сос

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Поради акции статус и вр

Сите продажни се конечни, освен ако не се најде да бидат оштетени или неисправни.Сите неисправни произв

Вие се согласувате да ги сите горенаведени политики по нарачување на Aliexpress!.Внимание : 1).Сите наши нешта

Сите неисправни производи ќе бидат заменети во рамките на соодветна гаранција период Лесен и Брз за инс

Нормално превозот време за многу земја е 25 45 работни дена( Русија Аргентина 4570 работни дена и Бразил 7090

Затоа, некаде ние треба повеќе време да се справи со вашата нарачка Инаку, договорот е конечна...

Сите објекти што доаѓаат со 30ден се врати период, освен ако рекламира поинаку Тоа мора да биде иста како

Лесна инсталација УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на вике

Обезбедува и вентилација и Заштита на вашиот автомобил од ѓубре летаат остатоци, грешки итн во воздухот

ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на к

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Може да се инсталира на браник, покрив ши

Please wait...