0
clear
  • Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за SUZUKI GN250 GN 250 Спојки Поставата 5 КОМПЈУТЕРИ Bakelite Витез
  • -20%
  • -20%
Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за SUZUKI GN250 GN 250 Спојки Поставата 5 КОМПЈУТЕРИ Bakelite Витез

Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за SUZUKI GN250 GN 250 Спојки Поставата 5 КОМПЈУТЕРИ Bakelite Витез

DEN 647.04

Достапност
Производот е достапен

Тоа е наше задоволство за решавање на било какви проблеми со вас како е можно поскоро. Ви благодариме за наддавање
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$267. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : Alipay,Pay Pal, Western union.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 14 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.0 mm
Квалитет : 5 компјутери
Ние сме снабдување со полно делови за GN250, добредојдени се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба други делови за GN250.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ако купите на голема количина, ве молиме контактирајте со нас услуги на клиентите.Ние не гарантен рок на испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. П : дали постои следење на број за мојот предмети? A : Да, секој пакет има свои следење на број.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
За Испорака : 1. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. П : Дали имате попуст кога ќе се купи голем квантитет? A : се разбира, ние имаме. Нормално ќе го купите повеќе парчиња; ние ќе ви даде некои попуст. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 1-3 дена откако вашата уплата е завршен.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Добредојдовте на Витез на Бог
Наслов
Мотоцикл Спојки Триење Плочи Поставени за SUZUKI GN250 GN 250 Спојки Поставата 5 КОМПЈУТЕРИ Bakelite Витез
Опис
Материјал : Алуминиум
Боја : Исто како на слика
Fitment : Suzuki Gn250
Пакет Содржи : 1x Господар Цилиндар Со рачката
Надворешниот дијаметар со заби : 152mm
Надворешниот дијаметар без заби : 138 mm
Внатрешен дијаметар : 117 mm Дебелина : 3.

Кон својствата

Име На Модел:
FKGGN25033
Година:
сите
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Должина:
1inch
Motobike Направи:
Suzuki
Специјални Функции:
Висок квалитет
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Тежина:
0.45kg
Објектот Дијаметар:
11.7cm
Објектот Висина:
1inch
Материјал Тип:
bakelite
Бренд Име:
GZ Витез на Бог
боја:
исто како на слика
Fitment:
Suzuki GS450 GN250 GS250
Заби:
12mm
Пакет вклучувајќи:
1x Господар Цилиндар Со рачката
Надворешниот дијаметар со заби:
152 mm
Надворешниот дијаметар без заби:
138MM

Производи во категоријата

Ласерски сече од премиум Јапонски индукција закорави од не ' рѓосувачки челик потоа дијамант земјата за

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Боја може да биде злато или црна.Не го купите, ако не ги потврди можете да ги користите, само прашајте нè

Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки...

Карактеристики : Алуминиумски мотор кочница спојки лост заштитник;Заштита и декорација на вашиот мотор

Мотоцикл Предни Диск Сопирачки Роторот За TDR125 XV125 XV250 XV1100 SRV250 XP500 XT600 XTZ660 GTS1000 XVS125 XVS250 Челик Диск РоторотFitm

Мотоцикл Задни Диск Сопирачки Влошки За Јамаха YFM 660 FWAP / FWAR / FWAS / FWAT / FWAW / FGW / FGX Grizzly 2002 03 04 05 06 07 2008 накладки

Fitment : За SUZUKIЗа 19921994 RG 125 FN / FP / FR (NF13 A) Гама / Заден Диск Модел ЗаднитеЗа 19921994 RG 125 ЗАБАВА / FUP / КРЗНО (NF13 B) Гама

Се враќа : Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ако имате било какви про

Ние имаме разбирање на фрустрации можеби сте, ве молиме контактирајте со нас пред отворање каков било с

Бренд : 100% нов Количина : 2 BUC(Лево+Десно) Боја : Ист како на сликата Материјал : Алуминиум легура внатрешни

МАТЕРИЈАЛ : НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Ласерски сече од премиум Japanes e индукција закорави од не ' рѓосувачки че

Произведени со лесни фалсификувани легура центри во прилог да contoured нерѓосувачки челик rotors : *Нови scraper с

Ние се наоѓа во Гуангжу, најголемиот електроника пазарот на Кина Надминува ОЕМ Спецификации.Ако не сте

за ве Молиме да се Осигурате Вашиот Мотор е во нашите компатибилност Пред Задна Кочница Влошки За ЈАМАХ

Карактеристики : 1 100% Нов Бренд CNC Алуминиум Електричен Мотор 260mm Диск Сопирачки2 Големина : Погледнете го

* Има висока отпорност на топлина и други елементи.* Идеален за брзо велосипедисти Ако не го добиете ваши

Мотоцикл накладките За KTM LC2 125 9698 MX 125 9293 ДXC / EXC / EГШ 125 9293 EXC / EGS 125 94 EXC 125 9513 Пред накладкитеЗа DUCATIЧудовиште 4

* Дизајн во КИНА.• Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обви

Накладките Сет100% Сосема нов.Боја како на сликата Цената за поставување(2 парчиња) ОДГОВАРА ЗА ГЕНЕРИЧКИ

Илјадници предмети цени во право, Ако не го видите во нашата aliexpress Продавница , ве молиме контактирајте

Ве Молиме Да Го Прочитате Описот Подолу ВнимателноОпис На ПроизводотТоа не е само пониска цена , тоа е К

Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчист

Спецификации1 ПолуОргански метал диск кочница влошки2 Кочница диск влошки произведени од ОЕМ3...

Опис Спецификации 1 Керамика и метал & месинг легури диск кочница влошки 2 Кочница диск влошки произведе

Please wait...