0
clear
  • 2017 Нова Мода Црн Костум со Бела Вест Младоженецот Tuxedos Рецка Lapel Groomsmen Мажите Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)
  • -20%
  • -20%
2017 Нова Мода Црн Костум со Бела Вест Младоженецот Tuxedos Рецка Lapel Groomsmen Мажите Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)

2017 Нова Мода Црн Костум со Бела Вест Младоженецот Tuxedos Рецка Lapel Groomsmen Мажите Свадба Одговара(Јакна+Панталони+Вратоврска+Вест)

DEN 4799.04
DEN 4079.00

Достапност
Производот е достапен


Добредојдовте во мојата продавница
Ние сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не контактирате во било кое време , кои сакаат да се добие среќен шопинг .
Ние може да се направи стандардна големина одговара и custom size костуми, ако сакате стандардна големина одговара ,можете да изберете стил ви се сака и да се направи вашата нарачка .ако сакате custom size одговара .ние треба makesure право мерења и бојата ,можете да мерка на вашето тело според следната слика.потоа можете да се запишете на редоследот забелешка или можете да кликнете Порака Продавачот испраќање на сите мерења и боја на мене кога ќе се направи вашата нарачка .
Стандард што Одговара на големината
(ве молиме изберете вистинската големина според вашиот сопствен случај,што е многу важно за нас да се направи одговара за вас.)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани,ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич,и тогаш ни покаже на големината на телото. Ние може да обичај прави на костуми за вас, како и.И цената е иста!
Големина на Единица : cm или инчен
1. деколте= ? 2.рамо= ? 3.sleeve= ? 4.armhole= ?
5. врвка за околу= ? 6.градите= ? 7.стомакот= ? 8.половината= ?
9.хип= ? 10.јакна должина= ? 11.панталони должина= ?
12.бедрото= ? 13.висина = ? 14. тежина= ?
Prooduction Шоу
Стандард Одговара Боја Шема
Наплата
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет.
Неисправни производи ќе бидат понудени за размена. Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 5 дена по приемот, ако не сте задоволни со тоа. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
Оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа. Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
По проверка на било какви грешки на вратени предмети, ние ќе ви испратиме замени.
Повратни информации
Ако има некој проблем со боја ,големина ,квалитет ,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрален/негативна повратна информација . ние топло сакал да ви ги задоволи решение. ако сте љубители на тоа ,топло очекува вашите пет ѕвездички повратни информации ,ние ќе работат понапорно за да ви ги задоволи услуга .
Благодарение & Среќен шопинг!

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
zy001
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Бренд Име:
Fnoexw
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Име:
BIAN ЧЕНГ ЏИЈА YI
Објектот:
мажите одговара
Повод:
Формален повод или свадба партија
боја:
како Слика
Големина:
Standard size
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Ткаенини:
Полиестер
3 Парчиња:
Јакна+вест+панталони

Производи во категоријата

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажан

Ве Молиме Имајте Во ПредвидВе молиме, напишете ја вашата мерења и боја во забелешка или порака до мене и

Ве Молиме Имајте Во ПредвидВе молиме, напишете ја вашата мерења и боја во забелешка или порака до мене и

За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна ко

Ве Молиме Имајте Во ПредвидТ тој јакна е моделот ткаенина, на lapel и лак вратоврска и hankerchief е сатен ткаени

Добредојдовте на Нашата Продавница!Љубезно Совети : цената не вклучува никакви додатоци(што е прикажан

Големина на Рамо Биста Ракав Долго M 43 97 60 68 L 44 101 61 70 XL 46 105 63 72 2 XL 47 109 64 74 3 XL 48 113 65 75 (CM)Мојот драг пријател : П

Па ве молиме не двоумете се да се купи од нас Ве молиме не да се мешаат Добредојдовте вас и за вашето семе

Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот Ние нема да преземе одговорнос

Ние сме среќни да понуди комбинација на превозот попуст за вас,vising во комбинација превозот на што ќе заш

Ова е најдобар купува имам направено тука, и јас дефинитивно ќе цел повеќе брза испорака Услугата и прев

Добредојдовте во мојата продавницаНие сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не кон

Добредојдовте во мојата продавницаНие сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не кон

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 43 94 58 68 M 45 98 60 70 L 47 104 63 73 XL 50 110 65 76 2 XL 52 116 67 79 3 XL 54 122 67 79 4 XL 56 128 67 79 (CM)Мојо

половината=? 9 Ако не сте задоволни со нашата служба и костуми, ве молиме оставете 5 ѕвезди позитивни повр

Големина на Рамо Биста Ракав Долго S 44 100 61 70 M 46 104 63 73 L 48 110 65 76 XL 49 116 66 78 2 XL 50 122 67 80 3 XL 52 130 68 82 (CM) Мојот драг пр

Ве Молиме Имајте Во ПредвидТ тој јакна е моделот ткаенина, на lapel и лак вратоврска и hankerchief е сатен ткаени

Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас, и ние не прифаќаме враќа б

Ве молиме не да се мешаат Се враќа прифатени во рок : 30 Дена Наплата дадени како : Замена или враќање на Па

Повод : Формален Повод & Свадба PaertyМатеријал : PolysterГолемина : Стандард големина или Сопствени направениБ

Ние знаеме како да ја прилагодите вашата мерење за да се направи тоа удобно Големина на единица : cm или и

Големина на Рамо Биста Ракав Долго М 44 100 61 70 L 46 104 63 73 XL 48 110 65 76 2 XL 49 116 66 78 3 XL 50 122 67 80 4 XL 52 130 68 82 (CM) Мојот драг

Добредојдовте во мојата продавницаНие сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не кон

Додатоци во тужбата не се вклучени во костум Answer : ___________________________ Note : Рејтингот под 5 може да нè доведе до

Добредојдовте во мојата продавницаНие сме фабрика на снабдувачот и 24 часа на интернет .Можете да не кон

Ако планирате да ни даде неутрален / негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што

Половината додадете 3 CM во телото мерења За да се исполнат вашите барања совршен е нашиот вечен ги изврш

Please wait...