0
clear
  • Топла Продажба Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Кабел За Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701T TF701 TF701k-ПРИКЛУЧНИТЕ-FPC USB Полнач
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Кабел За Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701T TF701 TF701k-ПРИКЛУЧНИТЕ-FPC USB Полнач

Топла Продажба Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Кабел За Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701T TF701 TF701k-ПРИКЛУЧНИТЕ-FPC

DEN 978.72
DEN 812.00

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3.ние прифаќаме : Виза-картичка. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.
Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .
Парцела ќе биде untrackable откако лево Кина, но тоа ви заштедува пари!
Ако изберете превозот mentod со целосна следење на информации .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.ние прифаќаме : westernunion
3.Сите предмети се 100% нови и прегледани.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days.
ако пакет од 60 DAYS ,ве Молиме контактирајте со нас на прво ,ние бидете сигурни дека solove вашите проблеми
Бидејќи поштата е нестабилен ,некаде е брзо ,некаде е бавно.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
Ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или некои други Воздух Mail logistica компанија,
но ќе мора да плаќаат за следење на број.Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2. ако изберете превозот mentod без следење на информации .
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Внимание : TF700 не се вклопуваат во flex кабел
QCC ВО ТАИ WAN
Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Кабел За Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701 T TF701 TF701k-ПРИКЛУЧНИТЕ-FPC USB Конектор Флекс
Продажба На Поени :
1 бои за да го изберете
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно. (освен Во оддалечените области)
3.Delievery време : EMS : 5-15days.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.

Кон својствата

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701T TF701
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
за Asus
мини цел:
1pcs
користат за:
Asus Трансформатор Подлога Бесконечност TF701T TF701
Место на Потекло:
Кина (Копно)
квалитетот одделение:
А+ ORG квалитет
Мало Пакет:
Безбедност На Пакет
Производ ID:
usb flex

Производи во категоријата

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купув

Ние се посвети за да се обезбедипрофесионална и висок квалитет на телефонот делови за вас.Детали за про

, Ltd и нејзините производи се во никој случај не се поврзани со брендирани производи за i Phone,за i Pad, за Samsung

B) преговара за враќање на средствата Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.4) Тестирани пр

100% Оригинални За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port + SIM Картичка

10 PCS / Многу За HTC ONE M10 Задната Камера Стаклена Леќа + Лепило Лепак ЛентаПотсетување : 1 Информации за произ

Користи Замена на Делови Приемник Звучник За DOOGEE Х5 Про Телефон Бесплатен Превозот+Следење на Број

Оригиналната За Леново S850 Моќ На Исклучување На Јачината На Копчето Нагоре Надолу Flex Кабел Лента Замена

10 PCS / Многу Микро Usb Полнење Dock Приклучок Џек Plug Порта За Samsung Табот 4 8.0 T531 T530 T331c T321 T330 T320 Полнење Конектор

20 Pcs / Многу Копчето Switch Внатрешниот За Исклучување Копче Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1 Информации з

Ако објектот е сопственост на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи / втора рака, Само што ќе нудат услуг

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нар

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за elephone S8 паметен мобилен телефо

За Nokia Lumia 640 XL На Моќ / Исклучување Копче за Јачина на звук Копче за Исклучување на Прекинувачот Flex Кабел

10 Pcs / Многу Прекинувач Копчето Пролет Парче Моќ Спиење Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1...

Please wait...