0
clear
  • Новиот Екран на Допир ETOP11EB-0050
  • -20%
  • -20%
Новиот Екран на Допир ETOP11EB-0050

Новиот Екран на Допир ETOP11EB-0050

DEN 2352.00

Достапност
Производот е достапен


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :

Кон својствата

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
ETOP11EB-0050
Тип На Мотор:
Екран На Допир

Производи во категоријата

Функција : 1)Номинална напон : 24 V DC / 36 V2)Номинална моќност : 350 W3)Антиувеселителен парк карактеристики,4)Пр

DVP48 EC00 T3 САЛАДИН EC3 серија 100240 VAC 28 DI 20 DO Нови Оригинални Транзистори излезПревозот : * *Обично ние sill брод п

НОВИ 30 A Безжичниот далечински управувач dc 12v 24v 30v моторни контролер Производ прирачник : Влезен напон : DC

Италија / Бразил / Јужна Америка може да потрае до 3050 работни дена Нашите производи се широко се корист

Бесплатен Превозот 220 V Моторни контролорот Одговараат на Џонсон T902 T903 T904 833 T оптимално чекор коло плоча

Технички параметри : Погоден напон : DC 10 V36 V Погоден струја : всушност, го мери постојана струја би можел д

Бесплатен Превозот C200 HAD001 АНАЛОГЕН ВЛЕЗЕН МОДУЛ ,C200 H AD001 НОВИ ВО КУТИЈА , PLC C200 HAD001.ТОЧКА БР.C200 HAD001ПАКУВАЊ

Chantop има потпишано пратката договор со познатата изразат компанија агенти (Како DHL, Fed Ex, и ЕМС).Ве молиме

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Т Електрони Technology Co.,LTD е многу професионални екран на допир панел компанија Имаме Capacitor и отпор допир ст

Брзо Да се Купи Ltd одлучи да се избере соодветна експрес сервис за нарачки.Клиентите треба да се плати за

Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена И ние добар инженер

Голем попуст! Ако се купи Reprap Рампи 1.4 за Полнење ,Само од Страна на DHL express до кое било место за било тежин

Вашето задоволство е секогаш наш БР.Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши проблемот.**Ние ќе

Бразил купувачот треба да ни обезбеди CNPJ број CPF број По целосната исплата е примена и да се расчисти, ва

FX2 NC32 BL САЛАДИН Литиум Батерија ER10 / 28 3.6 V Приклучок Нови ОригиналниПроизвод Модел : FX2 NC32 BL ER10 / 28(ER10280)Напо

Please wait...