0
clear
  • Топла Продажба Вистински USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0 Usb Полнење
  • -20%
  • -20%
Топла Продажба Вистински USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0 Usb Полнење

Топла Продажба Вистински USB Полнење Микрофон Конектор за PCB Порта Џек Одбор За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0 Usb

DEN 383.52
DEN 318.00

Достапност
Производот е достапен

Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Сите предмети се 100% нови и прегледани. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.или контактирајте trademanger 4. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1. Ако мислите дека постои било каков проблем, можете да не контактирате на време, ние ќе бидеме 100% ќе
решавање на вашиот проблем.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Ако ни e-mail и не heara одговор .Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2. треба да се испрати порака до нас . Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета.
Deliever време на Russion
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .ние прифаќаме : westernunion
3. ако имате anyquestion ,ве молиме контактирајте со нас на почетокот. B) преговара за враќање на средствата.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам . кога сме веќе означени на следење на број! 3. Ви благодарам многу!
1.дали имате wholesales цена ? да,ние бидете сигурни дека имате wholesales цена ,ако цел повеќе 500 PCS,ќе добиете morediscount! ве молиме да испратите вашата порака до нас или контакт трговија јасли . ние бидете сигурни дека имаат по-продажбата на услугата.дали ви се have After-продажбата на услугата? yes (да). (освен Во оддалечените области)
3.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.

Кон својствата

Бренд Име:
weeten
Број На Модел На:
За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
За Asus Zenfone 2 ZE500kL T00LD Ласерски 5.0
мини цел:
1pcs
иднина:
100% Вистински
qualiity:
НОВ со џек одбор

Производи во категоријата

Опис : A100% висок квалитет.B го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Делови.C препорачливо е дека н

Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7days од денот на приемот за размена на нова (Купув

1 Buc Кабел За Samsung Galaxy Tab СО 9.7" СМT550 T550 T555 Оригинални Dock Конектор за Полнење Порта Flex Кабел T550 T555 КабелУжива

Оригиналниот Користи Вибрации Мото За Bluboo Маја Max MTK6750 6.0" FHD 1280*720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСи

B) преговара за враќање на средствата Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.4) Тестирани пр

Оригиналниот Микро USB Полнач за Полнење Конектор Порта Моќ Џек За Samsung Галакси А5 2016 Година О7 2016 Година A9

Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,н

100% Сосема Нов СлучајНаправени Од Топ Квалитетни МатеријалиСовршено Се Вклопуваат За Вашиот Паметен Те

10 PCS / Многу За HTC ONE M10 Задната Камера Стаклена Леќа + Лепило Лепак ЛентаПотсетување : 1 Информации за произ

10 Pcs / Многу Прекинувач Копчето Пролет Парче Моќ Спиење Копче За IPhone 5 5 G 5 S 5 CПотсетување : 1 Информации за

Нова За Xiaomi 5 S Mi5 S M5 S Сензор на Допир со Прст FPC Flex Лента Кабел Замена на Делови1) Контрола на квалитет : Сек

Оригиналната За Леново S850 Моќ На Исклучување На Јачината На Копчето Нагоре Надолу Flex Кабел Лента Замена

Оригиналниот јачина на глас нагоре / надолу + моќ / на копчето flex кабел FPC за bluboo myay max паметен мобилен теле

100% Оригинални За Sony Xperia Z1 Компактен Мини D5503 Полнење преку USB Порт Прашина Plug Маска + Micro SD Port + SIM Картичка

Хонгконг пост или кина пост : 730days.ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет2.За да се о

10 PCS / Многу Микро Usb Полнење Dock Приклучок Џек Plug Порта За Samsung Табот 4 8.0 T531 T530 T331c T321 T330 T320 Полнење Конектор

Please wait...