0
clear
  • 5M 2MM Восок корејски Восок Полиестер Кабелот Стрингови Јажиња за DIY Ѓердан Хривнија Beading Накит Занает Одлуки
  • -20%
  • -20%
5M 2MM Восок корејски Восок Полиестер Кабелот Стрингови Јажиња за DIY Ѓердан Хривнија Beading Накит Занает Одлуки

5M 2MM Восок корејски Восок Полиестер Кабелот Стрингови Јажиња за DIY Ѓердан Хривнија Beading Накит Занает Одлуки

DEN 479.04
DEN 369.00

Достапност
Производот е достапен


Кон својствата

Обликот:
Цртан филм
Бренд Име:
kissteether
Функција:
Teether
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Број На Модел На:
S500-бела
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
Памук
Пакување:
10
Is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DIY
Користи:
Погоден за ѓердани и нараквици pendant и изработка на накит
Големина:
2mm*5m
Опис:
Едноставен и практичен дизајн, и трајни производи за употреба

Производи во категоријата

Материјал : Бука, безбедни за бебеКоличина : 10pcs / многуДобредојдовте на цел повеќе дизајн со линкот подо

Добредојдовте На Нашата ПродавницаРачно изработени Силикони Teether Ѓердан Младата Pacifier Синџир за Бебе Soot

Карактеристики : Можете да DIY различни нараквици употребата на хранаодделение дрво, безбедност и заштит

Количина : 50pcs / многуМатеријал : BPA Free Храна Одделение Силиконски, слични на брадавица и pacifierГолемина : 44*4

Количина : 5pcs / многуМатеријал : BAP Бесплатна Храна Одделение СиликонскиГолемина : 53.5*67*13mm / 2.1" * 2.64" * 0.51"Бо

Играчка е направен од 100% памук предиво, природата дрвени монистра, дрвени клип и дрвени животинско / цве

Количина : 10pcs / многуpls остави порака со боја треба кога местото целако не, ќе се измеша боја случајно, мн

Карактеристики : Направени од Храна Одделение Силиконски Овие силиконски монистра се идеални за мали и

TYRY.HU Производи Функција : 1 DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен 2 Производителите спе

TYRY HU Оригинални 35307mm Круна Силикони Teether Монистра 25pcs Бебе TeetherДимовска Pendant Монистра За DIY Ѓердан Хривниј

Материјал : Бука, безбедни за бебеКоличина : 10pcs / многуДобредојдовте на цел повеќе дизајн со линкот подо

КОЛИЧИНА : 20pcsНа teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; направени од перат 100% најви

TYRY.HU 3 Pcs Був во Облик на Бебе Teethers BPA Free Силикони Teether Бебе TeethingИграчки Бебе Нега Ѓердан Шарм Силикони мон

Обично објектот ќе пристигне во рок од 2060 работни дена по превозот DIY силикони бисери ѓердан бебе играчк

Количина : 5pcs / многуpls остави порака со боја треба кога местото целако не, ќе се измеша боја случајно, мно

Please wait...