0
clear
  • Софа оркестарот 3colors СТП кожа перница покрие автомобил-опфаќа перница случај перница покрива housse де coussin capa де almofada
  • -20%
  • -20%
Софа оркестарот 3colors СТП кожа перница покрие автомобил-опфаќа перница случај перница покрива housse де coussin capa де almofada

Софа оркестарот 3colors СТП кожа перница покрие автомобил-опфаќа перница случај перница покрива housse де coussin capa де almofada

DEN 522.24
DEN 480.00

Достапност
Производот е достапен

обично тоа ќе чини околу 1 месец вашата земја испратено од Кина пост воздух пошта, но во топла продажба сезони (за време на некои посебни денови) тоа може да чини околу 2 месец. Ние ќе работиме со вас да го реши секој proble
. Ние, исто така, се надевам дека ќе го добиете на стоки, како е можно поскоро, но ние не може да се контролира брзината на превоз, ви благодарам многу за вашето разбирање. Ве молиме да направи affirmance во време откако ќе ја добиете вашата стока; ако сте задоволни со нашата служба ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Ние не сме одговорни за било несреќи ,одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. ние ќе ви одговори што е можно поскоро;
5. Во врска помалку профит , ние нема't преземе целосна одговорност за губење.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ви благодариме. Тоа ќе биде одлична поддршка на нашата работа;
7.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Брзо и Безбедно превозот EMS(5~10days),UPS-от,DHL,итн(4~8days) ;
3. Купувачот се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Служат опис
1. Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат. Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено. Купувачот се одговорни за било каква осигурување мислите дека е потребно. Сите производи ги нудиме имаат висок квалитет и најниска цена и може да се направи микс цел, без минимум на количеството(MOQ);
2.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. Ние ќе брод да ја стандардната адреса на ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашата адреса. И стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.Софа оркестарот 3colors СТП кожа перница покрие автомобил-опфаќа перница случај перница покрива housse де coussin capa де almofada без перница внатре, само во случај
Внимание :
1. Ние ќе се подготват вашите производи, веднаш по добивате вашата исплата и да ви даде следење на број по ние испрати вашите производи;ние ќе обично испратите те стоки надвор во рок од 48 часа откако ќе го напуштите вашиот начин на плаќање;пакет ќе се покажа на EMS систем за 1-2 дена;
4.

Кон својствата

Големина:
500mm*500mm, 450mm*450mm, 550mm*550mm
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SexeMara
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
888
Шема:
Печатени
Материјал:
pu

Производи во категоријата

45см*45см Животни Папагал Шема Лен Перница Покрие Каучот Pillowcase Автомобил Троседот во Спалната соба Седиш

Перница Покрие Маслото Пролетта Цвеќиња Уметнички Декоративни Перници Диви Цвеќиња Канцеларија Стол П

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиГолемина

(8)П : Како да повратни информации наидовме на проблемA : Можете да ни испратите порака од Aliexpress, или прате

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Топла црнобела геометрија Печатени Перница Покрие лен перница покрива троседот стол кревет автомобил

7040860147439961 вкусен парче парче парче парче парче парче парче парчеМатеријал : lint...

45 X45 Cm Памук, Лен Перница Покрие Зебра Шема Геометрија Перница Опфаќа За Троседот Розова Бран Линии Шема

Висок Квалитет Борови Шишарки Перница Покрие Уметност Pillowcase Памук, Лен Декорација За Троседот Седиште

Режимот на транспорт> = 5pcs Слободни ЕМС express, време : 8 10days.СпецификацијаМатеријал : hessian Мерки : 45 x 45 смКол

Dropship Жолта Жирафа Був Коњ Перница ги Покрие Европските Мачка Фрли Перница Случаи Симпатична Канцелариј

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објекто

Име : перница маскаСостојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, Лен и ПолиестерБоја : како на сликиДимензии

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Ви благодариме за вашиот поддржува.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да о

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Производ Функција1.МатеријалA)Една Страна Печати : Тенок Сомот Pillowcase е речиси 90g И овој тип е една страна

Модерната Рачно Изработени Гроздобер Стара Шик Дрво Перница Покрие Крајбрежни Постер Перница Случај П

Опис : Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Памук, ПолиестерГолемина : прибл 1616 инчи,1818 инчи,1919 инчи,2020 инчи

Вие сте само на наддавање 1 buc "перница покритие",100% НОВИ (само маска,вметнете не се вклучуваат)*Состојба :

Моден Нордиските Стил Сина Подводниот Свет Перница Покрие Море Narwhal Дома навлаки Лен Оркестарот Подаро

Среќна Нова Година Сликата Sock Ги Красат Домот Троседот Партија Фрли Перница Случај Подарок Кутија Црта

Почитувани клиенти, ако сакате повеќе на нашите производи сакате трговија на големо ве молиме контакти

Ако се грижите за губење на парцела од CPAM, EMS или други couriers е предложено Ве молиме да направи affirmance во вр

Тенка Лен Поклопецот е речиси 90g ЛенДебела Лен Поклопецот е речиси 180g ЛенОпис На Производот1.Перница пок

Смешни Кучиња Akita Перница Покрива Прекрасна Цртан филм Животински Печати Памук, Лен Фрли Перница Случај

Please wait...