0
clear
  • 2018 Нова Мода Женски Свадба Прстен Сребрен/Златна Боја од Нерѓосувачки Челик Листови Прстен 3А+ Кубни Циркони Исклучителна Партија Прстен Жени
  • -20%
  • -20%
2018 Нова Мода Женски Свадба Прстен Сребрен/Златна Боја од Нерѓосувачки Челик Листови Прстен 3А+ Кубни Циркони Исклучителна Партија Прстен Жени

2018 Нова Мода Женски Свадба Прстен Сребрен/Златна Боја од Нерѓосувачки Челик Листови Прстен 3А+ Кубни Циркони Исклучителна Партија

DEN 192.00
DEN 163.00

Достапност
Производот е достапен


Опис : Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстен
Материјал : не ' Рѓосувачки челик, ААА+кубни циркони
Нето тежина : 4g
Пакување : OPP вреќа
Превозот : Превозот бесплатно
2016 година Нови Пристигнување Женската Мода Три Бои Прстен Квалитет Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Прстен за Жените Полна Големина трговија на Големо
2018 Нова Мода Женски Свадба Прстен Сребрен/Златна Боја од Нерѓосувачки Челик Листови Прстен 3А+ Кубни Циркони Исклучителна Партија Прстен Жените w Мода Титаниум Прстени за Жени Три Мешавина Боја 316 L не ' Рѓосувачки Челик 18 K/Розово Злато Позлатен Женски 3 Прстен се Поставува на Големо

Кон својствата

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
Romad
Површината Ширина:
10мм
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Utr8291
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
316L не ' рѓосувачки челик, ААА+кубни циркони
Прилики:
Запознавање / Партија / Матурска / Годишнината / Шопинг
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски пријатели / Себе
превозот:
превозот бесплатно
Тип:
Женски прстен, исклучителна прстен, свадба прстен
Тежина:
4g

Производи во категоријата

Долниот на Превозот и Ракувањето СтапкиНие може да разменуваат врати ставки за вас ако имате проблем со

WTR272 трговија на Големо Обичај 5pcs / многу Модни Накит Природен Микс Шарени Камен Прстен, Овална Единствен

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

Jemmin Моден Дизајн морска ѕвезда Шема Нов Плима Сина Rire Опал Прстен за Жени, Девојки Чиста 925 Фунта Сребрен

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Место на Потекло : Кина (Копно)Должина : 78 см2cm стаклоприлагодлива големинабронза или сребрена бојацелос

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Црното Spinel Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*9 mm Метал : sterling silver

плаќање Ние претпочитаат плаќање преку ЗАЧУВАМ и тоа е повеќето безбеден начин.Пред плаќање ве молиме б

2017 Нови Пристигнување Библиотека Книга Две Топката Прстен Гроздобер Стил Стаклена Купола стари Книги,

Имаме 3 различни бои на овој прстен, да се купи други бои, ве молиме кликнете подолу на фотографиите :

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактират

★Метал : Цврсти 14k Бело Злато Печат : 14k / 585 Вкупно Грам Тежина : 1.1 g Прстен Големина : 6.5 Поставување на Пав

Природни multicolor турмалин Прстен Природни скапоцен камен прстен 925 sterling silver трендовски домот низа на жени

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Аквамарин Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Гранат Акцент Камења : cz Камен Големина : 8*8мм Метал : sterling silver Гла

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Бренд GarilinaМеталСребро.Главниот КаменОпал 3*8 mmГлавната БојаБела Сина, РозоваТежина2.73 Грама (Опал & Сребр

Без Минимум Цел, Било Цел е во РЕД !Целиот свет на еден пакет > 6 ДОЛАРИ Слободни Следење БР Превозот+Беспл

Извонредност Процес : Високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, покажуваат првите визуелни е

Материјал : 925 Sterling Silver +ААА Циркон Кристал+ Злато ПозлатенГолемина : ве молиме видете на сликаОвој накит

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

ако не можете да добиете вашата email по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други ema

【 Бенд 】L&P【 Item Type】Тајландски Сребрен Прстен【 Камен 】Никој【Метал Тип】9999 Sterling Silver

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Alexandrite Акцент Камења : cz Камен Големина : 6*8мм Метал : sterling silver

Превозот Начин и Време на Испорака за Заштита на Следење на време Сајт Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Дијамант сертификат, исто така, повика на дијамант оценување извештај, дијамант досие, или дијамант ква

Please wait...