0
clear
  • Зимски Нова Мода Крзно Јака Маскирани Инди Фолк Патент Тексас Жан Палта Женски Parkas Sashes Тенок Одговара Големи Димензии Долго Дебели Топло
  • -20%
  • -20%
Зимски Нова Мода Крзно Јака Маскирани Инди Фолк Патент Тексас Жан Палта Женски Parkas Sashes Тенок Одговара Големи Димензии Долго Дебели Топло

Зимски Нова Мода Крзно Јака Маскирани Инди Фолк Патент Тексас Жан Палта Женски Parkas Sashes Тенок Одговара Големи Димензии Долго

DEN 5136.48
DEN 3596.00

Достапност
Производот е достапен


Големина Lenghth Градите Ракав Рамо Тежина М 75см 100cm 59cm 40cm 52.5-60kg L 76cm 104cm 60cm 41cm 60-67.5 kg XL 76cm 108cm 60cm 42cm 67.5-75kg
Answer : ___________________________ NOTE :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Дебели
Број На Модел На:
Нови
Тип:
Тенок
Маскирани:
Yes
Бренд Име:
YueYueAngel
Тежина:
1.5kg
Декорација:
Џебови,Прилагодлив Половината
Пополнување:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Тексас
Облека Должина:
Долго
Стил:
Инди Фолк

Производи во категоријата

Answer : ___________________________ Note : Таа е погодна за Европа и Русија со мал број на производи на залиха, продажба нем

големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип XL 98 79 57 39 2 XL 103 80 57.5 40 3 XL 108 81 58 41 4 XL 113 82

Име на производ : Случајни Зимски дебели Parkas 2017 НОВА Мода Зимска јакна Жените Долго Стил Parkas Грб Тенок По

Зимска Јакна Жените грб зима 2017 моден облека на жените долго палто жените јакна 6 XL Облека Горниот просе

Кина Пост Воздухопловната трае околу 1540 дена.ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да би

неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 12 поголема големина обично Ако не сте сигурни з

Danjeaner Жените Зима Памук Долго Parkas ДамиПрилагодливи Половината Запушен Јакна Женски Outerwear Тенок Зимско К

Бесплатен превозот во светот3.Напомена : Нашите производи со Азија големина.Trademanager онлајн 8 : 00 : 00 часот00

неформиран нас / евра, ние ви препорачуваме да изберете 12 поголема големина обично Па ние може да ви пом

Повратни информации : За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние ќе

Rihschpiece 2017 Зима Паркови Жените Јакна Бел Памук Поместена Грб Краток Дами Јакни Џеб Облека RZF1363 Matrial Памук,P

OLGITUM 2018 Зима Нова Мода Parkas XДолго Палто Тенок Маскирна Топла Јакна Памук Поместена Патент Плус Големина O

Сребрена бојаголема големина SMLЛеб стил Топло зимско палто многу густа и топол капут тежина 75kg, висина 16

Ако не сте сигурни победи на сопствени правила,ве молиме проверете со вашиот сопствен прво.Бренд Јакна

Ви благодариме за вашиот вид поддршка и уживаат во шопинг!1.Превозот* Повеќето од нашите зделки се промо

Зима Жените Кашмир Запушен Јакна Женски Outerwear Плус Големина Задебелување на Повик Тексас Памук Грб дево

2017 Нови основни Јакна Жените Есен Зима Кратки Палта Солидна Мода Памук Поместена Тенок Топло Џебови Жен

2017 New Зима Eiderdown Памук грб Жените Долго стил Темперамент Тенок Капут Маскирани Задебелување Топло Елега

Answer : ___________________________ Note : Ние продаваме АЗИЈА ГОЛЕМИНА Тоа е за 23 големина ПОМАЛА од САД,велика БРИТАНИЈА,

Ние ќе го избере брзо и безбедно изразат брод за вас но далечна земја повеќе од еден месец со брод време

Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39

Please wait...