0
clear
  • Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дома Декорација Крстот Бод Везана Везови Крстот Агли 40*40cm
  • -20%
  • -20%
Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дома Декорација Крстот Бод Везана Везови Крстот Агли 40*40cm

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана Дома Декорација Крстот Бод Везана Везови Крстот Агли 40*40cm

DEN 1296.00
DEN 752.00

Достапност
Производот е достапен


Пост воздух mail : 10-60 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
e Packet : 7-25 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
EMS експрес : 5-20 дена Следење на веб-страница : на локалните поштата веб-сајт
DHL express : 4-8 дена Следење на веб-страница : dhl.
*Изразат обично имаат царина прашање, во тој случај, ве молиме да соработува
царинската да плаќаат данок.
Ве молиме погледнете го следново pictu
За Пакување
Бидејќи транспортот е скапа,
па ние ќе користиме два различни пакување
големина 30x40cm кутија за пакување
Ние секогаш се испрати стоката во рок од 5 дена по вашата исплата.com
*Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови
може да предизвика одложување.
Ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди висок квалитет на производи и услуги.
Ви благодариме многу за да изберете ДМ УБАВИНА ПРОДАВНИЦА. Отвори кутијата и да ја провери дијамант подготви специјални алатки. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Обезбеди бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail. Splices треба рамен против уредни, немаат пукнатини.Ако најдете некоја квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се добие стоката.
Име на производот и фото шоу
Diy дијамант сликарство крстот бод везана дома декорација крстот бод везана везови крстот Агли 40*40cm
За Дијамант, Платно И Алатки
Вобичаено Diy Дијамант Сликарство вклучуваат : смола materialdiamond,HD платно и авторските алатки
Како Да Го Направите Тоа
DIY Дијамант сликарство производството чекори
1.com
Fed Ex експрес : 4-8 дена Следење на веб-страница : fedex. За било која причина, ако едноставно сакаат да се вратат на производи, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот. Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.
За Дијамант Сликарство
Дијамант сликарство е нов популарни производи. За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана низа монтиран на авионот на материјалот погоре. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да обрнете превозот цена. Со цел да се создаде совршен дијамант сликарство, цртежи се стави заедно во едно место секој ред симболи не треба да остане заглавен дијаманти. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни даде 5 ѕвезда. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји
може да потрае подолго од 60 дена.
Ние секогаш проверете автомобил efully пред испраќање на стоката, сепак производи може да добијат оштетување duringthe долго испорака. Подолу е проценет испорака брзина за вашиот избор.

Кон својствата

Бренд Име:
MOONCRESIN
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Плоштад
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Шаблон Тип:
дијамант сликарство
Име:
дијамант мозаик
Број На Модел На:
вез крстот бод
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Вид:
колекции
Алатки тип:
Алатка Поставува
Материјал:
слика rhinestones
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
9CT
Поставете Тип:
Дома декорација
Вез Метод:
Целосна Везови

Производи во категоријата

Фантазијата 5 D Дијамант Везови Печурка Куќа Кристал Дијамантски Крст Бод Камен Ѕидани Занаети Акупункт

Нови 5 D DIY дијамант сликарство крстот бод зајдисонце дрво крајбрежје сценографијата кристал акупунктур

DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за с

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти.Ве молиме да се уве

Превоз : Нашите производи се од Кина Ве молиме јасно кажете ни ја вашата купувачот 's address информации кога

Внимание : A : Нашата дијамант сликарство е без рамка Б : тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе , C :

DIY 5 D Дијамант Везови Авион Приказ на Плоштадот Дијаманти Крстот Бод Поставите Дијамант Мозаик Дома Дек

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыС

[DIY дијамант сликарство карактеристика]1 За да исечете некоја добра фигура на цртежи се одржи сортирана

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.

тоа само ќе ве однесе 1 минута, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации (5 ѕвез

Бренд име : KAMY YI Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант тип : 100% Полн круг вежба ( ако са

по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти DIY дијамант привлече лично

не квалитет проблем) DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклуч

Наслов : DIY 5 D Дијамант Везови Кристал плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Везана Дома Деко

Потоа можете да DIY вашата сопствена слика со вашето семејство, и конечно да се стави во рамка на ѕидот на

Please wait...