0
clear
  • Трговија на големо 8-18 MM Стап Форма Природни Портокал Moonstone Монистра Материјали Камења се Изгубат Насоки 15DIY Ѓердан За Изработка на Накит
  • -20%
  • -20%
Трговија на големо 8-18 MM Стап Форма Природни Портокал Moonstone Монистра Материјали Камења се Изгубат Насоки 15DIY Ѓердан За Изработка на Накит

Трговија на големо 8-18 MM Стап Форма Природни Портокал Moonstone Монистра Материјали Камења се Изгубат Насоки 15DIY Ѓердан За

DEN 225.60
DEN 167.00

Достапност
Производот е достапен

Трговија на големо 8-18 MM Стап Форма Природни Портокал Moonstone Монистра Материјали Камења се Изгубат Насоки 15"DIY Ѓердан За Накит Одлуки Синџир должина: approx87cm/34" 1 " = 2.54 см дијаметар : за 8-18mm materiale : Природен камен боја : Слика боја количина : околу 60 до 80 pz nota : 1. ве молиме овозможи 1 - 2mm разлики поради големината книга, ви благодариме! 2. разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразуваат вистинската боја на статијата.
3. секој природен камен се тешко да се одржи цврста форма, всушност, не две се исти, па ве молиме да се разбере ако имаш статии има разлика со слика, ви благодариме!
за транспорт кина транспорт на воздухот пошта во азија, сад, европа, обично 10 до 25 дена, од други земји треба да се земе 20 - 60 дена. ако имате итна потреба на стоката, изберете dhl / федекс / ups-от, ве молиме / тнт / ems, обично трае 3 - 7days, ems треба да се земе 5 - 15 дена. за исплата на нашата посветеност е претпочитаниот метод на плаќање, ние, исто така, го прифати и други плаќања со виза кредитна картичка, t / t, western union, money gram и др. кога ќе добиете известување за плаќање за цел, ние ќе ја организира shippment. секако, ве молиме да ја потврдите нарачката кога ќе добијат статии во добра состојба, затоа што кога ќе внесете цел, твоите пари се префрлени во определба, а не на нашите клиенти. ако не ја прими стоката, ние немаме пари, не грижете се, ние се прошири на времето се додека не добијат. враќање & размена политика ќе има 7 дена да контактирате со нас и од 15 дена за да се врати тоа од денот кога била примена. ако овој член е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, се смета да се користи и нема да објавува враќање на парите или замена. сите статии мора да се биде оригинален impacca се врати и ќе мора да ни овозможи со бројот на извршување на транспорт, причината за враќање. го платат вашите износ нуди да се здобијат со целосни на приемот на член во неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по што двете купувачот и продавачот од трансакцијата од страна на aliexpress. или, можете да изберете да имате rimontaggio. одговори драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете позитивни повратни информации. и ние ќе го прават истото за вас. ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво место, а ние ќе ви одговориме на сите прашања во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
природен камен
Бренд Име:
SYSRXLR
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Тежина:
60G
Објектот Форма:
Неправилната Форма
Diametro esterno:
8-18 MM
Дупка со ГОЛЕМИНА:
1mm
Употреба :
за изработка на накит
Примена:
diy хривнија

Производи во категоријата

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Ако сакате точка(а) брзо пристигнување ,ние ќе ги искористиме ЕМС или DHL или UPSот , кој обично трае 35 ден е

*Состојба : 100% Нови *Материјал : Цинк Легура *Големина : 4mm дупка е 1mm *Конверзија : 1inch=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчен *Б

Почитувани купувачи ! Шармот има само печат S925, ви благодариме1 Овие производи се направени од вистинска

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Добредојдовте на мало и големо!Најниска цена! Врвен квалитет!Можете Да Мешавина на различни елементи за

Место ќе цел $200+ вкупно, ве молиме да одберете бесплатен превозот и јас ќе се надополни на превозот да се

Teeny Заби 30 КОМПЈУТЕРИ 17 MM Силикони Хексагонални Монистра, BPA Free 100% Храна Одделение Силиконски Хексагонал

Рачно Изработени Порцелан, Монистра, Famille Се Зголеми Порцелан, Був, Мешана БојаГолемина : за 17mm долго, 14mm

Ако не можете да добиете пакетот рок од 45 дена,ве молиме љубезно ве молиме испратете email на нас.Ние не сно

Рачно Изработени Печатени Порцелан, Монистра, Круг, Мешана БојаГолемина : за 12mm во дијаметар, дупка : 3мм.

Објектот Количина15pcs / многуТочка Бр.Б.К.001Објектот МатеријалиСкапоцен каменБоиИсто како фотоОбјектот

Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина...

Материјал : црна lave монистра Боја : црна Надвор големина : 4mm / 6mm / 8мм / 10мм / 12mm / 14mm Пакет : 1 влакно црн

10pcs Кристал Кристал Spacer Шарм Монистра одговара Хривнија Голема Дупка Европската Мушка Микро Отвори CZ Ср

SHEAUTY Монистра Смола Европската Шарм Мушка Круг Случаен Сребрен Тон Дупка Бонбони Бои Пластични Евтини 10

Please wait...