0
clear
  • KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Крои Куче Облека Зима и Топло, Смешни Куче Костими четириножни Миленичиња Облека
  • -20%
  • -20%
KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Крои Куче Облека Зима и Топло, Смешни Куче Костими четириножни Миленичиња Облека

KIMHOME МИЛЕНИЧЕ Божиќ Куче Облека За Мали Кучиња Крои Куче Облека Зима и Топло, Смешни Куче Костими четириножни Миленичиња Облека

DEN 311.52
DEN 249.00

Достапност
Производот е достапен


Чиста прирачник за мерење, постои 1-2cm грешка припаѓа на нормалниот опсег.
Име : Пет мода крои џемпер јакна Применливи сезона : есен и зима Материјал : Руно платно Големина : XS S M L XL XXL Боја : жолта,црвена,сина,розова Тежина : 36g,45g,52g,61g,82g,110g Погоден за : Мали, средни и големи кучиња, мачки
1.Руно ткаенини, без додаден, 0 стимулација, нека куче повеќе лични и удобно. 2.Софистицирани конец за шиење, фина изработка, конците се миленици љубов. 3.Активни боење процес, без било какви хемиски состав, светли бои, не исчезнат. 4.Уникатен јакна копчето дизајн, лесно да се носат надвор. 5.Тема ткаенината дизајн, добар флексибилност, тесни флексибилност, во студената зима да куче полн спектар на нега.
1. нарачката тежина е помала од 2kg. Наш основен изразат такса е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, e Packet и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Шпанија default изразат такса е Ali Express Saver Превозот и Ali Express Стандард на Превозот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус овозможува примање и праќање, запечатување нагоре, планирање и испорака, итн и не обезбеди следење на информации од земјата на дестинација. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и e Packet овозможува целосно следење на истрага услуга.
2. ќе ја прими стоката треба да се земе 15-35 работни дена (Бразил е 15-60 дена). Ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стока, како и одговори на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! За време на празничната сезона (Божиќ, лунарната нова година) времето за испорака може да биде подолг од вообичаеното. Ве молиме додадете 5-10 ден задоцнување.
1. ако стоката се оштетени во текот на транспортот, размената на товар на товар на нас, ако купувачот поради големината, бојата и други прашања треба да се врати, трошоците за превозот на товар на самите купувачи.
2. купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена по врачувањето, ако тие сакаат да го замени неисправни или неточни пратката.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш befoere ќе ни даде неутрален или негативен фидбек.(1-2 дена за да ви даде разумен задоволство со решение).
2.Ако ви се допаѓа овој производ, ве молиме да ни даде на сите 5 ѕвезди.

Кон својствата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
KIMHOME ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ
Материјал:
Руно
Стил:
Класици
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
FS013
Тип:
Кучиња
боја:
жолта,сина,црвена,розова
Големина:
XS S M L XL XXL
Тежина:
36g,45g,52g,61g,82g,110g
Погоден за:
мали, средни и големи кучиња, мачки
Производот Категорија:
Куче грб/Куче дуксери

Производи во категоријата

Што треба да направам ? Б : ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот Наш основен превозот е

Домашно милениче Дуксери Куче Sweatershirt Есен / Зима Облека Кутре Мачка Јакна Облека Облека Грб XSXLГОЛЕМИНА

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка И item боја се прикажани во фотографии може да се пока

Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.Поради посеб

Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена.Плаќањето мора да се примени во 19 дена на аукција затвора

Домашно Милениче Производи Додатоци Куче Облека Чиста Боја, Долг Ракав Пролет Облека За Кученце Мачка М

Точка Име : Нов стил Мека и топло, удобно миленичиња куче Т кошула облека грб со бела шепа печатење на син

Слободно време за Милениче Куче Облека 100% Памук Мачка Кутре Качулка Зима, Есен Куќи Sweatshirt Грб Облека за

Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 23cm грешка.# ве молиме контактирајте со нас за промет на големо

ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИНА на Вратот и ГРАДИТЕ ДОЛЖИНАЧЕТИРИ ВНИМАНИЕТО! XS 1921cm / 7.58.3 во 2832cm / 1112.6 во 1822cm / 7.18.7 во дв

Слободно време за Милениче Куче Облека 100% Памук Зима, Есен Качулка Кутре Sweatshirt Палто за Мали Средни Кучи

*Мерење на Вашето Куче за Совршено се Вклопуваат*1.Како да се измери вашето куче?Постои слика за да покаж

ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете

2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не мож

Please wait...