0
clear
  • Ѕидот Светлина Плоштадот Дизајн 4 светла Позлата Алуминиум Покрие КРИ LED Sconce Светлина Ходникот кафуле Затворен
  • -20%
  • -20%
Ѕидот Светлина Плоштадот Дизајн 4 светла Позлата Алуминиум Покрие КРИ LED Sconce Светлина Ходникот кафуле Затворен

Ѕидот Светлина Плоштадот Дизајн 4 светла Позлата Алуминиум Покрие КРИ LED Sconce Светлина Ходникот кафуле Затворен

DEN 1178.40

Достапност
Производот е достапен

П : дали parckage safty?
A : производот е спакуван со Styrofoam, висок квалитет на kraft.За различни следи и светлината,не може да постои
нормално мали боја разлика.П : јас сум на големо ,може да се добие за промет на големо цена?
A : Да,ако ur количина е голем ,ние ќе им даде u пониска цена.вашата акција ќе ни помогне многу.
БОГ рече дека ние може да им помогне на луѓето од мала работа.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.П : Кога можам да добијам парцела?
A : Можете да го добиете 3-10 работа дена преку DHL,FEDEX,ТНТ,UPS-от,ЕМС.П : што Е светлината може да се користи и со 110v или 220v?
A : Yes.
Прифатени методи за плаќање :
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.П : Како да ја исчистите кристал?
А : ве Молиме чисти со малку влажна крпа за чистење или со пад на оцет. Ако даночниот или должност во вашата Земја е многу
висок,ве молиме да не информирате за да се прогласи ниска вредност на фактура, така што ќе може да плаќаат помал данок.Предмети
ќе брод по уплатата примена.Сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
Ако сте задоволството на нашите предмети ве молам оставете ме голем фидбек.
Преку Воздухопловната : 1-3 недели да повеќето земји.П : Како да се намали увозот на добивка(прилагодено должност)?
A : Ние можеме да им помогне на нашите клиенти пониска вредност за намалување на увоз доход(прилагодено должност),но ние не сме одговорни за било каков ризик.
Категорија-Ѕидот Светлина Стил - Едноставност , Модерен Материјал - Железо Обложено LED - 3 W КРИ Големина - Една Глава- 80*80*80 MM Водоотпорен Соодветен Напон - 110v-240 V Боја - Црна/ Бела Инсталација Тип-Рамна Mounte Гаранција - 2years Апликација - Бар, кафуле, Ресторан, и сл
Повратната информација е корисна за у и други купувачи ,тоа е многу важно за Мене и Тебе.П : сакам да цел поголема или помала големина ,може да се прилагоди?
A : Да,повеќето светла може да биде coustomized во нашата продавница ,ние сме една фабрика, директна продажба ,спаси многу трошоци,па тоа е
одличен квалитет и сигурен цена.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.затоа,вашите повратни информации е од исклучително
важно за нас .Не грижете се, ние мора да бидеме
одговорно да работиме со вас да ги реши сите проблеми. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" на
испорака детали лист.Our led светилки се здраво-quatliy ,па може да го направи тоа.

Кон својствата

Абажур Боја:
Црна, Бела
Температура На Боја:
Топло бела, Бела
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Боја На Каросеријата:
Јасно
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Осветлување Област:
1-3square метри
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
База Тип:
E27
Број На Модел На:
008
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Сенка Ветер:
До & Долу
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Тело Материјал:
Алуминиум
Техника:
Перфориран
Карактеристики:
Железо Стакло LED Ѕид Светлина
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
2
Број на извори на светлина:
1
Заврши:
Полиран Челик

Производи во категоријата

Враќање & Наплата : 1 Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации...

започнете GZMJ Гроздобер Земја Стил на Лофт Метал Ѕид Светлина Ретро Месинг Ѕид Светилка Прилагодливи Ин

Материјал : МеталВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотрошува

Ние нудиме на превозот на стока со Кина Пост Воздухот,Хонгконг Пост Воздухот,TNT,DHL,EMS,UPSот и Fedex Ако не го н

Прилагодливи површината монтирани led ѕид светлина, ѕид светилка затворен,декоративни ѕид светлина за с

2017 Лофт Американски Ретро Скалите Aisle Балкон Ѕид Светилка Европската Спалната соба Ноќни Крпа Кристал Д

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Враќање1.Гаранција1...

Материјал : Метал, SMD LEDВлезен напон : AC 110240 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : LEDLED Вклучуваат или Не : ВклучениПотр

Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод вашата itemfrom нашиот прв располагање со м

Тифани Шарени Нордиските Гроздобер Железо Кристал Led Ѕид Светилка Бохемски Спалната соба Ѕид Светилка

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Спецификации Светлинат

Светилка на Лофт RH 30 W ЛЕР Песна Светлината Проширување Заградата Дизајн на AC напон 220 V Интеграција Свет

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно possiblewith одговор.Испорака1 Сите вратени предм

Ѕидни Светилки 3 W LED Извор на Светлина 90260 V Алуминиум Материјал Прилагодливи Агол на Децата Читање Свети

Please wait...