0
clear
  • 104pcs S45 Делови [ PD0116 совети + PR0110 електроди + PC0116 shield + PE0106 diffuser ] за Trafimet S45 S45P - Плазма Машина
  • -20%
  • -20%
104pcs S45 Делови [ PD0116 совети + PR0110 електроди + PC0116 shield + PE0106 diffuser ] за Trafimet S45 S45P - Плазма Машина

104pcs S45 Делови [ PD0116 совети + PR0110 електроди + PC0116 shield + PE0106 diffuser ] за Trafimet S45 S45P - Плазма Машина

DEN 5664.00

Достапност
Производот е достапен


Овие потрошен материјал вклучени : 50pcs PD0116 Совети за Trafimet S45(S45 P) 50pcs PR0110 Electrode за Trafimet S45(S45 P) 2 парчиња PC0116 Штит за Trafimet S45(S45 P) 2 парчиња PE0106 Diffuser за Trafimet S45(S45 P)
За превозот : брод метод може да се менува во зависност од различна област.
И ние ќе го избере побрзо/посигурен брод метод од стандардната.
Eyou Заварување е професионална производител на заварување и сечење на опрема и потрошен материјал во Кина.
Ние направивме целосна видови на потрошен материјал за сите заеднички заварување и сечење на факелот.
Нашите производи имаат високи перформанси и ниска цена, кои ќе ја подобрат вашата заварување или сечење ефект.
Со нетрпение очекувам да се изгради долгорочна соработка со вас!
Ако имате било барање, ве молиме слободно контактирајте со нас.
E-mail : 15061588456163.com
We Chat : James15061588456

Кон својствата

Бренд Име:
PANRUI
Број На Модел На:
PD0116+PR0110+PC0116+PE0106
Место на Потекло:
Jiangsu Кина (Копно)
Заварување Тип:
s45
Број На Модел На:
PD0116+PR0110+PC0116+PE0106
засилувачи:
20A~40A
Своите Перформанси:
1~12mm

Производи во категоријата

На повеќето цена ефективен топлина кат заварување полнење на пазарот!Притисни или да се Повлече за да с

Комунални Нож за подот F007ние нудиме различни спектар на подот инсталирање алатки за да им служат на под

тркала groover за винил подни заварување Тркала Groover Grooving Slotting се Повлече Рака Алатка Slotter ПВЦ Винил Подни З

Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари на

Работа со видео : Со Convoyer Видео : https : / / www.youtube.com / watch?v=_kf P1a6_w NE&feature=youtu.be Опис на Производот Десктоп SMT Изб

Добро заварување перформанси,трајниTIG заварување Факел Алумина ГАС Леќа Млазницата10pcs 4# Уп БР : 54 N18 D6.5 x 4

Точка име : PT31 JG40 LG40 LT5000 D Плазма Сечење Факел Продолжен Consuambles PK160 L ist се Вклучени : Плазма факел shield Уп : 1820

SMT Изберете и Место Машина TVM802 AВидео : https : / / www.youtube.com / channel / UCHg2 VCSol Cu Fe YLKx XAp9 PAТехнички Paramater : Спецификац

Работа со видео : www.youtube.com / watch?v=Ogxh Mpkzvd A&list=PLYMhrd K38j9v Nnjc Df GYz XV_y7 FTMIj D Опис на Производот Десктоп SMT Изберете и

Работа со видео : www.youtube.com / watch?v=Ogxh Mpkzvd A&list=PLYMhrd K38j9v Nnjc Df GYz XV_y7 FTMIj D Опис на Производот Десктоп SMT Изберете и

Tacking млазницата("Z" заварување млазницата) pushодговара на 5mm тубуларна авион за пластична измислица / топо

Опис на производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT660 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена Mounter1 Технички Пара

Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме) Ако не се задоволни нашите po

025 mmПрименливи компоненти0402,0606,0805,sop8 Постојат Број 1, Број 2, No.Чип место зонаСтави чипови тука, само треб

SMT Изберете и Место Машина TVM802 AS1.Технички Paramater : 2.Со Водич Железнички3.Вграден Компјутер4 производ супер

Опис на производот Десктоп SMT Изберете и Место Машина , SMT660 , 0402,0805,0603,5050, BGA, Предводена Mounter1 Технички Пара

TRUSOXIN онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност...

SMT Изберете и Место Машина TVM802 AВидео : https : / / www.youtube.com / channel / UCHg2 VCSol Cu Fe YLKx XAp9 PAТехнички Paramater : Спецификац

235pcs LG40 PT31 Воздух Плазма Машина Сечење потрошен материјал CUT30 / 40 / 50 D КТ312 / 416 / 520Овој потрошен материјал с

Г : 55kg Пакување големина 0 1 вшмукување млазницата е најмалиот, whilethe No Тоа главно се состои орд работа гла

Please wait...