0
clear
  • ABWE Најдобри Продажба 1 сет на Жаби & Патки 5Pcs+5Pcs Бебе Када Играчки
  • -20%
  • -20%
ABWE Најдобри Продажба 1 сет на Жаби & Патки 5Pcs+5Pcs Бебе Када Играчки

ABWE Најдобри Продажба 1 сет на Жаби & Патки 5Pcs+5Pcs Бебе Када Играчки

DEN 220.32
DEN 203.00

Достапност
Производот е достапен

Може да плови на вода
Може да се направи inch BEBE~ инчен звук кога squeezered
Направени од страна на безбедно гума, не-токсични
Одлично за бања време и бебе играчки
Смешни и се сече, голема бања играчки за babys' бања време.
Боја : стил-13
Висок квалитет;
Материјал : гума
Вкупниот број : 10
Големина На : (Патка 5.5х5.5x4.5cm,Жаби : 4.5x4.5x3.5cm)
Пакет содржина :
5 Pcs Жаби + 5 Pcs Ducks Baby Када Играчки
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.
Може да плови на вода
Може да се направи inch BEBE~ инчен звук кога squeezered
Направени од страна на безбедно гума, не-токсични
Одлично за бања време и бебе играчки
Смешни и се сече, голема бања играчки за babys' бања време.
За Превозот
Ние брод предмети од Кина Пост Воздухопловната на светот со следење на број .обично може да се постигне повеќето земји во 39-60 работни дена. Но, времето за испорака зависи од дестинацијата и други фабрики., тоа може да го одложи до 60 дена . поради лоцира царинската блок или од други причини. Ве молиме да се разбере ситуацијата во вашата земја не можеме да се контролира .секако ќе се потрудиме да ги забрза работите во наша страна. Ако било следење на информации од сликата на вашиот пакет е потребно само нас контакт.
Плаќање
ЕМС.DHL, Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail и така натаму е на располагање за вас.
И ве молиме бидете сигурни дека сите детални информации за вас(име и презиме, адреса или код ) е точна.
Боја на несовпаѓање
Ве молам, разберете дека бојата неусогласеност не може да се избегне помеѓу сликата и вистински производ поради многу причини како светлина за време на фотографија, различни екрани и др. Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас премногу која е исто важно за вас. Вашата сметка одделение ќе пораснат, како и тогаш ќе може да добие повеќе попуст за идните купување на овој сајт. Ние секогаш сме тука за вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме за вашиот разбере.

Кон својствата

боја:
Жолта
Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
не се јадат
Број На Модел На:
I114963
Тип На Објект:
Играчка Телефони

Производи во категоријата

EBOYU(TM) Бебе Дете Бубамара Музичка Играчка Кравица Звучна ИграчкаКарактеристики : Живописни музика е доб

Зајакот Стапови Играчка со Светкави & Музика Рачни Сјај Музика Стап Едукативни Играчки Слатки Подароци

Двојно висока верност говорник,јасен глас Ние нудиме бесплатен превозот од Кина пост воздух mail : Генера

Please wait...