0
clear
  • 10PCS 6201ZZ 6201zz 6201 6201 2RS 12 *32 *10мм Длабоко Ритам Топката Лежишта 12 x 32 x 10мм Бесплатен превозот
  • -20%
  • -20%
10PCS 6201ZZ 6201zz 6201 6201 2RS 12 *32 *10мм Длабоко Ритам Топката Лежишта 12 x 32 x 10мм Бесплатен превозот

10PCS 6201ZZ 6201zz 6201 6201 2RS 12 *32 *10мм Длабоко Ритам Топката Лежишта 12 x 32 x 10мм Бесплатен превозот

DEN 863.04
DEN 440.00

Достапност
Производот е достапен


1) ќе се тестираат секој имајќи ја пред испраќање на prodcut . 2) prodcuts ние продаваме се оригинални prodcut , немојте да се грижите за квалитетот .

Кон својствата

Должина:
6201ZZ, 6201 2RS
Дијаметар:
ABEC 3, ABEC 5, 7 ABEC
Бренд Име:
LUT
Материјал:
Челик
Број На Модел На:
Како tytle
Капацитет На Моторот:
x
Површина Грубост:
Ра 0.05
Премази:
Никој
Структура:
Челик
Бродови Од:
Кина
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина:
5cm x 10cm x 10cm (1.97in x 3.94in x 3.94in)
Се стандардни делови:
Стандардни Делови
Модел:
погледнете ги упатствата
Дебелина (мм):
види инструкции
Број на возниот тела:
погледнете ги упатствата
Производ Одделение:
Одлични
Материјал на возниот имајќи домување:
види инструкции

Производи во категоријата

започнетекрајотМоделMR1262 RSДимензииСоздаден (d)6ммДијаметар (D)12ммШирина (Б)4ммПечати Тип2 RS(Две страни гум

108cm * 2cm Електрична Мелница Мека Окно Не се лизга Гумени Окното за Dremel / 180 W Електрична Мелница за Полирање

Добредојдовте на нашата продавница4pcs LMF10 LUU 10мм Долго Тип Линеарна Топката ИмајќиМодел : LMF10 LUUВратило ID :

Опис : F6000 ZZ F6000 ZZ 10x26x8mm Метал Заштитените Страната Длабоко Ритам Топката ИмајќиМодел : F6000 ZZКоличина : 15pcs (

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Предмет : Челик Топка со Дијаметар од 14mm Мазна ПовршинаДијаметар : 12.7 mm / 0.5(инчи)Материјал : Хром челикКа

Производот се Покаже И Детали Слики Предмет : Подготвени Куп Игли Валчести Имајќи Тип : Игли Валчести Им

Профил на компанијата Нашата компанија е основана во 2012 година, кој се инвестирани од страна на три фабр

Опис : F635 ZZ F635 ZZ 5x19x6mm Страната Имајќи Длабока Ритам Топката Радијална Топката ИмајќиМодел : F635 ZZКоличина

Име на производ Длабоко Ритам Топката Имајќи Пакет Содржина 10pcs x Длабоко Ритам Топката Имајќи Модел ZZMR52

MOCHU Запечатени Аголна Контакт Лежишта7205 C2 RZP4DBB25мм X 52mm X 15*2mm1 пар DB КонфигуриратеАголна контакт топката л

Please wait...