0
clear
  • 60X Мини Преносни Мултифункционален Универзална Клип Вид Микроскоп со LED Светло и УВ Фалсификувани Детектор за Читање на Накит
  • -20%
  • -20%
60X Мини Преносни Мултифункционален Универзална Клип Вид Микроскоп со LED Светло и УВ Фалсификувани Детектор за Читање на Накит

60X Мини Преносни Мултифункционален Универзална Клип Вид Микроскоп со LED Светло и УВ Фалсификувани Детектор за Читање на Накит

DEN 241.92
DEN 205.00

Достапност
Производот е достапен


60 X Мини Преносни Мултифункционален Универзална Клип Вид Микроскоп со LED Светло и УВ Фалсификувани Детектор за Читање / Разбирање / Телефон Камера
Спецификации : Карактеристики : - Со силно осветлување LED светла,така што ќе може да се види во текот на ноќта. - Со УВ Фалсификувани Детектор. - Со мобилен телефон клип, повеќе пригоден, може да се стави таму каде што сакате да се стави. - 60 пати зголемување, повеќе јасна визија. - Применуваат за идентификација на смарагд jade накит и телефон камера користат, итн. Модел : Микроскоп Материја : ABS + Стаклена Леќа Боја : Бела Зголемување Пати : 60 X Количина : 1pcs Напојување : 3 LR1130 Копчето Батеријата(Не се Вклучуваат) Пакет Тежина : 44 G / 1.55 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 63*115*28 ММ / 2.48*4.53*1.10 Инчи Мало Пакување : Да, Обоени Кутија Пакет се Вклучуваат : 1 x Микроскоп 1 x Упатство

Кон својствата

Зголемување:
Други
Со Светлина Или Не:
Yes
Големина:
-
Број На Модел На:
-
Извор На Светлина:
led светло
Материјал:
ABS
Стил:
Стои Стил
Бренд Име:
xinxiang

Производи во категоријата

Оваа 2.5 x Galilean стил loupe нуди широко поле на гледање и великодушни длабочина на полето со доволно висока за

10 X Стојат Зголемувачот Loupes Нарушувањеслободен Инспектор за поштенски Марки Фотографија Монети Валута

30 X се Справи со Зголемувачот со 6pcs LED Светилки Осветлување Антички Jade Накит Оценување лупа Loupe за Стар Чо

Loupe Поставено со Сребро Случај Стоматолошки Медицински Бинокуларна Loupes 3.5 420mm X Оптичко Стакло Loupe+LED Глав

Две различни моќ адаптери (случаен превозот)Папка, desktop лупа со LED светла 10 пати jade антички електронски о

Име : Имитација на дрво се справи со зголемувачот Леќа дијаметар : 80mm / 90mm Зголемување : 10 X Материјал : ста

Продажба 80 MM Ефективни Дијаметар 30 X Рачни Оптичко Стакло Зголемена со 12 LED Светло за Античкиот го Цениме

Опис : Состојба : 100% Сосема нов & Високо квалитетен Материјал : PC Функција : 160% зголемена Боја : Како на фот

Предмет : Стоматолошки / Хируршки зголемувачот Зголемување : 3.5 Х Работи растојание : 280380mm Длабочина на

Карактеристики : 70 / 80 / 90mm дијаметар објектив за екстра острина и јасност, погоден за прикажување на мал

Опис на производот : Пет леќи Зголемување (референца) : 1.0 X (250350mm) 1.5 X (200300мм) 2.0 X (175275mm) 2.5 X (150250mm) 3.5 X (80120mm) Ле

Зголемена моќност : 5 X Светлосен извор : 1 x LED светилка За постари лица или лица може да го прочитате книга

1 60 X200 X Зум Фокус Зголемување Jewelers LED Џеб Микроскоп Рачни Осветлени Преносни Magnfier со Извор на Светлина• 1

8 X Десктоп лупа со 36pcs LED светло Универзална ротација за Електронски одржување тестирање Функција : Згол

6x 50 Леќа Дијаметар Ракадржете Зголемувачот Возвишеното лупа Џеб LoupeБрој на модел : MG82016Сосема Нов и Висо

LED ОкоМенгемеСлободен 15 X Зголемувачот Loupe лупа Loupe Накит се Види на Часовникот Поправка Величаат Очила с

Опис : Дали сакате LED светло зголемувачот за ваша лична употреба? Ова се види поправка зголемена е мал и л

MG100859 100 X Мини Микроскоп со LED Пенкало тип на електронски микроскоп мини преносни Медицински монета печа

Име На Производ : ЗголемувачотЗголемена Моќност : 5 XГлавен Материјал : Метал, Ружино Дрво, Оптичка ЛеќаДи

Направени во Кина од Carejoy Медицински Ко.ltdВисок Квалитет 10 X Оптички Стакло Зголемувачот Запалени Jeweler Loup

Карактеристики : 1 Читање во слабо светло.2 Поправка додаток за камерата, види, итн.3 Печат собирање, накит

6x50mm Џеб Подарок за Деца Директно Читање Стакло Рачни Зголемувачот Око Помош на Алатката Loupe со Златна Ра

Стоматолог Стоматолошки Хируршки Медицински Бинокуларна Loupes зголемување од 2,5 420mm x Оптичко Стакло Loupe +

Please wait...