0
clear
  • 15/15 Индустриска Контрола на LCD Монитор/Display VGA/HDMI/AV/BNC/USB Интерфејс 1024*768 Не-Touch Екран Метална Школка 4:3
  • -20%
  • -20%
15/15 Индустриска Контрола на LCD Монитор/Display VGA/HDMI/AV/BNC/USB Интерфејс 1024*768 Не-Touch Екран Метална Школка 4:3

15/15 Индустриска Контрола на LCD Монитор/Display VGA/HDMI/AV/BNC/USB Интерфејс 1024*768 Не-Touch Екран Метална Школка 4:3

DEN 9264.00
DEN 7133.00

Достапност
Производот е достапен

само ве молам не ни остави "1 /2 /3 ѕвезда" повратни информации пред комуникација со нас . Гаранција 1)Ние обезбедуваме 1 година гаранција од ден ќе прими предмети. Плаќањето може да се направи плаќање од страна на Master Card, Western Union, Маестро, Банкарски Трансфер, Qiwi Паричник, Web Money, Boleto, Yandex пари, и ДОКУ. напуштање на неутрален или негативен фидбек не можам да ти помогнам нешто. Само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнат и да се направи сте задоволни. 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ние ќе ја вашата парцела или целосно враќање на средствата. Ви благодариме за разбирањето!
. Ако сакате да брод од страна на други превозот начини, ве молиме оставете порака за нас. Ве молиме контактирајте со нас побрзо, ние ќе го поправи вашиот проблем во првиот момент.5 моќ дисипација ≤18 W температура од 5°C~35°C Влажност од 20%~80% Имајте на чување на животната средина температура -10~70°C Влажност 10%~90% Тежина : 3 KG VGA делови адаптер,моќ линија,видео држи жица(15 шут приклучок),спецификација и сл.
параметар
индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка вградени рамка на А-ниво LCD монитор Големина 15 Инчен Размер 4 : 3 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек "5 звезди", тоа е нашиот предлог да се направи подобро за вас, а ние со задоволство ќе да го стори истото за вас. резолуција 1024*768 Разлика 500/1 Светлост 300cd/ m Визуелна агол од 120°(H) 100°(V) време на Одговор 4ms интерфејс
VGA+HDMI+BNC+AV+USB Влезниот сигнал видео RGB имитираат за 0,7 v Синхронизирање сигнал TTL (во Живо жица Нула жица) Дисплеј област (mm) 304(H) X228(V) Контрола на копче на front panel прекинувач, мени копчето,модулација клуч, AUTOOSD контрола, светлост контраст, боја, Слика локација, OSD алатка,јазици избор Plug and play DDC1 / 2 B Напојување 12 VDC 2. Ви благодарам многу! Ако ви се исполнат со прашања : · парцели се уште е на пат; · постојат некои проблеми со квалитетот со производи; · постои помалку време да добијат парцели итн. Гаранција 1 година Карактеристики едноставна, брзо,флексибилно ,уметнички изглед и ниско ниво на зрачење Боја црна Напојување (Полнач) AC120 ~230 V±10%(вклучуваат) DC 12 V,3А Бруто Тежина : 3 KG Спецификација за Пакување(L*W*H) 420x 311x 130 mm
15inch LCD монитор за индустриски и апарати за употреба
VGA интерфејс HDMI интерфејсот BNC интерфејс AV интерфејс USB интерфејс
и додатоци
Моќ S upply
VGA Линија или bnc линија која линија ви треба,вие треба да ни кажете,vga default
далечинска контрола
Тока Картичка Монтажа
фото на сајт користи
СОВЕТИ Превозот 1)По исплата завршена, Ние ќе ја испорача стоката во рок од 5 дена.

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
overdian
Број На Модел На:
YJ150LED
Тип:
Индустриски Следење
боја:
Црна
Резолуција:
1024*768
Пиксели Теренот:
0.264 mm
Дијагонала На Екранот Големина :
15 инчен/15
Школка Материјал:
метална школка
Интерфејс:
VGA+HDMI+BNC+AV+USB
Приказ На Односот На:
4
Тип:
Индустриски Следење
Сооднос На Контрастот:
500
Црна и Бела Време на Одговор:
4ms

Производи во категоријата

Опис На Производот12" 450 cd / m2 1024*768 HD fanless панел КОМПЈУТЕР со Intel Atom D2550 dualcore 1.86 GHz, Resistive touch screen, onboard 2 GB DDR3 L RAM

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Инте l M 1037 1.8 1.8 Ghz GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжи

8×60 Дупка големина ( мм ) 218×157 HHD 320 G / 500 G / 1 TB итн.ГАРАНЦИЈА УСЛОВИНие обезбедуваме 18 месециПовратната и

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Под 2год

Опис На ПроизводотОпшти Параметри1 Големина : 10.1", 10.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5", 22"2 Патентиран Дизај

Опис На ПроизводотОпшти Параметри1 Големина : 10.1", 10.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5", 22"2 Патентиран Дизај

Опис На ПроизводотОпшти Параметри1 Големина : 10.1", 10.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5", 22"2 Патентиран Дизај

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) /

Ние ќе ги реши што е можно поскоро.Карактеристики Име на Модел ППЦ097 C се Прикаже Големината 9.7" Резолуциј

420mm LED Осветлување Светилки лента Ажурирање Комплет Алуминиумска плоча w / 26"65" инверторот За 37 инчен LCD М

Домаќинство штекер, предложената употреба на заштитата на вратата производи за заштита на нивните семе

Опис На Производот Карактеристики1 Високи перформанси / , 12.121.5 инчи по желба.2 Winodows оперативен систем, Inte

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги ПОД 2год

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Под 2год

===Ве молиме Контактирајте со Нас Пред Ставање Вашата Нарачка=== Обезбеди Сопствен Дизајн Услуги Под 2год

Опис : Нов РС232 да RS485 Адаптер КонверторТежина : 45gЛесен за употреба, без жица, без алатка бараБез да се бар

LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа П

Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состо

Програмски : мицубиши програмски софтвер GX Инвеститорот или GX Works2 програмирање, даунлоадирајте, дебаги

8pcs 615mm LED Осветлување Светилки комплет Алуминиум Одбор w / Оптичка Леќа Fliter за 32inch ТВ Монитор+возачот одб

Опис На ПроизводотОпшти Параметри1 Големина : 10.1", 10.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5", 22"2...

Ви благодариме за разбирањето! 2)Ако вашиот парцела е изгубена или не примаат во рок од 60 работни дена, ни

На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма,не кабел дизајн е доба

Опис На ПроизводотAdvanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 Qualcore Инте l Intel Celeron 1037u ПРОЦЕСОРОТ 1.8 Ghz3 Вграденво 802.11 a / b

Опис На ПроизводотОпшти Параметри1 Големина : 10.1", 10.4", други големини 12", 15", 17", 19", 21.5", 22"2 Патентиран Дизај

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе избе

FANLESS 15 инчен СИТЕ ВО ЕДЕН екран на допир за индустриски панел компјутер со 5x Rs232 (ППЦ150 C)индустриски панел

0Display Port : 1x HDMI / 1x ДП / 1x VGAЕкспанзија : 2x МиниPCIE / 1xpcie(MSata)Чувар Тајмер : 1~256 нивоаКлучни Карактеристики;По

Please wait...