0
clear
  • Алуминиум Легура 11T Flywheel Покритие За Планински Патот Велосипед 2 Бои Ултра - лесни CNC Заклучен Locking Ring Flywheel Капа 5.7 г
  • -20%
  • -20%
Алуминиум Легура 11T Flywheel Покритие За Планински Патот Велосипед 2 Бои Ултра - лесни CNC Заклучен Locking Ring Flywheel Капа 5.7 г

Алуминиум Легура 11T Flywheel Покритие За Планински Патот Велосипед 2 Бои Ултра - лесни CNC Заклучен Locking Ring Flywheel Капа

DEN 362.40

Достапност
Производот е достапен


Детали За Производот
Име : алуминиум легура 11 T flywheel маска
Бренд : РИЗИК
Спецификација : 11 T универзална flywheel маска
Пакување : 1pcs/ЕВА Заградени
Боја : црвена, црна
Нето тежина : мала тежина 5.7 г
Тежина : 21g / Заградени
Вртежен момент вредност : Max 30 N.М Производ Слика
плаќање 1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму. 2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред. 3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас. 4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет. Пратката&Испорака 1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова. 2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена. 3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете 4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од пакување. Враќање&Наплата 1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено. 2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа. Повратни информации Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогнеме, Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Кон својствата

боја:
Црвена, Црна
Бренд Име:
Ризик
Freewheel Брзина:
8
опрема заби:
11T
Материјал:
Алуминиум
Flywheel Прилагодливи Опрема Број:
8-брзина
Чувствителност:
108 Звуци
Број На Модел На:
11T Flywheel Маска
is_customized:
Yes
Компоненти:
Freewheel
Компоненти:
Freewheel
Име на производ:
Flywheel Капа
боја:
Црвена, Црна
Тежина:
Approx 5.7g
За:
mtb патот велосипед
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.04kg (0.09lb.)
Пакет Големина:
15cm x 10cm x 5cm (5.91in x 3.94in x 1.97in)
Услуга:
Висок
Потекло:
Висок

Производи во категоријата

1150t Велосипед Freewheel 11 Брзина Велосипед Freewheel за MTB Број заби : 11, 13, 15, 18, 21, 24, 28, 32, 36, 42, 50 T Тежина : 370g пакет : 1 P

1113151821242834404652 T[Црна] Затегнувачки Материјали : Челик Крај : Никел Позлатен Прстен за Заклучување Материја

Злато Позлатен Касета flywheel 10Брзина 1136 T BMX Планински Велосипедизам Велосипед Freewheel за SHIMANO Groupset Карактер

Sunrace 1136 T Патот Велосипед Freewheel Велосипед Касета 11 Брзина велосипедизам flywheel Велосипед Делови CSRX1 freewheelSunr

Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или им

1113151821242832364250 T Затегнувачки Материјали : Челик Крај : Никел Позлатен Прстен за Заклучување Материјали : Ч

метарпроизводство детали : [Боја] сребро никелхром / злато (специјално обработена површина) [Заби] (8брзи

метарПроизводство детали : Бренд : MEROCAБоја : црвено sliverТежина : 11speed 1150 T 598g управува11s1150 T

Нашата цел е задоволството на клиентите!Враќање&Замена1.Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен ден и да се

Sunrace 1128 / 32 / 36 T Патот Велосипед Freewheel 11 Брзина Велосипед Касета велосипедизам flywheel Велосипед freewheel Делови

1.Ние гарантираме за да брод од рок од 48~84 часа по исплата потврда .(except Holiday) Некои производ треба произве

1113151821232630344046 T[Сребро + Црна] Затегнувачки Материјали : Челик Крај : Никел Позлатен Прстен за Заклучување

VXM Велосипед Flywheel 11 S 1142 T Касета MTB Велосипед Касети Freewheel Flywheel за SRAM Shimano XT Р XT SLX M7000 M8000 M9000Бренд : VXMFreewheel Бр

Please wait...