0
clear
  • FORUDESIGNS Бело Бебе Детска Градинка Училиште Торба Симпатична Печатени Мачка Деца Schoolbags Мини Деца Деца Рамо Bookbag
  • -20%
  • -20%
FORUDESIGNS Бело Бебе Детска Градинка Училиште Торба Симпатична Печатени Мачка Деца Schoolbags Мини Деца Деца Рамо Bookbag

FORUDESIGNS Бело Бебе Детска Градинка Училиште Торба Симпатична Печатени Мачка Деца Schoolbags Мини Деца Деца Рамо Bookbag

DEN 479.52
DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен


Плаќање :
1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2.Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот.
3.Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот :
1.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД ,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена.
2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена.
3.Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност chanrged од нивната земја и стоки ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.)
Се врати и Гаранција :
1.Сите добра се проверени, пред пратката,па ако не сте задоволни со купите,можете да разменувате предмети во една недела и ќе каша cantact нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување.
2.Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќање и reshipping.
3.Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови,вклучувајќи кутија и додатоци,Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму.
4.Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.
Повратни информации.
1.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.
2.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации 4/5star за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и servece.Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.
3.ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Кон својствата

Тип На Објект:
Училиште Кеси
Објектот Должина:
17cm
Материјал Состав:
Полиестер
Бренд Име:
FORUDESIGNS
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Девојки
Главен Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
23cm
Објектот Ширина:
6cm
Број На Модел На:
E
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Објектот Тежина:
150g
Тип:
Гласник Торба
Точка име :
мала студентска деца schoolbag
Тип На Објект:
kawaii основно тинејџерски девојки зоолошката градина schoolbag
Се прилагодите:
Yes

Производи во категоријата

Тоа само ќе се земе вашата 2 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот се од

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Водоотпорен Дете Училиште Торба Цртан филм мики ранци / детска градинка ранец / дете училиште торби / Satche

Сите производи се врати треба да се водат на исти со оригиналот, па како да имаат право да се вратат и да

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Превозот : 1.Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќање

Симпатична бебе кадифен ранец детска мини мајмун училиште торба Децата подарок градинка момче девојка

Испорака : * Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба ц

Детето Деца Училиште Кеси Симпатична Цртан Филм Животни ЖабаРанец Кеси Мода Печатење Жаба Градинка School

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Обично тоа треба це

Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.Сите се врати ставки мора да

П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловна

Голем Капацитет Чанти : Деца Ранци & Ручек Кеси : >>>>16 Инчен Ранци за Деца : >>>>Ручек Кеси за Деца на Училишт

Dispalang Мини Училиште Кеси за Градинка Девојки и момчиња Симпатична Черепот Печати Деца Деца Ранец Бебе К

Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот

Превозот и предавање на полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите на чело на враќа

Плаќање : 1.Најдобар начин е директно онлајн плаќање можете да изберете за себе.Ако сакате други услови з

Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отво

Foy било предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад.ве молиме конт

Повратни информацииЗа вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас Ние ќе с

Купувачот треба да се обиде да се врати загубениот од логистичка компанија купувачот ќе биде одговорно

Please wait...