0
clear
  • Новите 7 инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесплатен Превозот
  • -20%
  • -20%
Новите 7 инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесплатен Превозот

Новите 7 инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесплатен

DEN 225.60

Достапност
Производот е достапен


Новите 7" инчен Екран на Допир Irbis TZ737,Irbis TZ737b,Irbis TZ737w Таблета екран на Допир Панел digitizer стакло Сензор Бесплатен Превозот

Кон својствата

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Irbis TZ737

Производи во категоријата

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Откако прием се сметаат за прифатени и прифатени, нема понатамошни обврски ќе бидат дадени на стоки...

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор каб

230*100 8.8инчен отпор екран на допир за надградба со екран на допир, бесплатна испорака

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот : Ние не сме професионален фотограф, па слики не

трговски опис Zhi Yu Sun Нови 3 инчен Pda Таблета Екран на Допир Digitizer за полнење За Motorola Симбол MC3000 MC3090 MC3 NТопл

Оригинални Нови 10.1" DNS Air Tab E102 Таблета Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Беспла

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Нови 8" Инчен Екран на Допир Digitizer Стакло Сензор Панел За Woxter DX 80 DX80 Бесплатен превозот Пакетот вклучува :

Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите сове

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Постојат различни табле

Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор каб

Srjtek Нови 7" инчен PB70 PGJ3613R2 Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран Digitizer Надворешен екран Сензор ЗаменаОп

Новите 7" инчен За ASMe MO Pad ME173 ME173 X K00b Inno Lux Верзија LCD Екран Панел Монитор Поправка на Дел Поправи Заменаве

Шенжен Skylarpu Електронски Technology Co.,LtdИспорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да пл

228*148 10 инчен 10.1 инчен екран на допир HSD101 PWW1 B101 EW05 V0 V1 V3 ракописниот екран, бесплатна испорака

Ве молиме обрнете внимание на : Цена потврда : во продавница, цените на стоките за купување на количина, с

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Ако сакате да ја размена на неисправни или неточни превезува стоката ве молиме контактирајте со нас во

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и

Пакетот вклучува : 1pcs екран на допир+1 сет поправка алатка1.ве молиме отворете го таблета да се провери ек

Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодаримеНад & следниве о

Please wait...