0
clear
  • 100pcs/многу Жени Тинејџерски Девојка Ctystal Симпатична Був Птица Гранки на Животните Колекција Brooch Pin
  • -20%
  • -20%
100pcs/многу Жени Тинејџерски Девојка Ctystal Симпатична Був Птица Гранки на Животните Колекција Brooch Pin

100pcs/многу Жени Тинејџерски Девојка Ctystal Симпатична Був Птица Гранки на Животните Колекција Brooch Pin

DEN 12288.00

Достапност
Производот е достапен


Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизајн е во ред Стил модерен MOQ 100pcs Плаќање Paypal , Western Union, T/T,Пари Грам Испорака FEDEX, UPS-от , DHL, TNT, EMS Апликација Свадба Brooch, Brooch За Поканата, Sash, Aair Бенд, Капи, Шалови ,Појас, Подарок Кутија Декорација, Облека, Декорација
Компанијата Информации
Бесплатен Примерок Во 10 Дена
Истрага сега и ако имаме инвентар може да брод ќе бесплатен примерок, но треба да го плати превозот цена.
30 дена Гаранција
Ако сте го добиле на предмети во рамките 30days., да Обезбеди докази за да може да бидат вратени. Товарни плати од страна на купувачот.
Обичај Прифаќаат
Едноставно испраќање на јасна слика за нас.
Нашиот Тим и Фабрика
Други производи за Пакување & Испорака
Време на испорака : 3 - 7day
Производите може да биде пратена од воздухот, од страна на морето и од експрес(UPS,TNT,DHL,EMS,FEDEX и така натаму) најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Она што е време на вашиот накит примерок на одлуки?
"7-15 дена."
2. Она што е минимум за квантитет?
"100pcs."
3. Она што е време на вашата маса производи испорака?
"15-25days. Точното време треба да биде договор на стилот, КОЛИЧИНА."
4. Какво е вашето плаќање?
"Т/T, Paypal, Western union, Money Gram."
5. Можеме цел бојата што сакате?
"Да, ние може да се направи било која боја сакате."
6. Можете да направите прилагодено лого на накит?
"Да, ние може да направи сопствени логоа според вашите барања." Нашите Услуги
Нашите Услуги :
1. Ако имате било каков проблем, добредојдени да ни e-mail. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа, Во целина. Ние работиме 6 и 1/3 дена недели.
2. Ако не сте задоволни со стоката, можете да контактирате со нас, прво од страна на Трговија со датотеки, или е-Маил, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши овој проблем.
3. Ако сакате да се вратите назад на стоки, треба да се наплатат на превозот надомест и други такси , ние сме само се добијат врати стоката но не плати за било кој надомест кога тоа е креирање на патот !
4. Всушност, неколку клиенти враќање на стоката, кога тие ја прими пратката, тие сакаат производот многу!
5. Добредојдовте на воспоставите нови бизнис со нас, ве молиме не двоумете се да истрага нас ако сте заинтересирани во нашите производи! Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Јас ќе ви даде задоволни одговор во рок од 24 часа.

Кон својствата

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
jotome
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
RA3427
Брошеви Тип:
Брошеви
Пол:
Унисекс
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
боја:
слика
Стил:
модерен
Употреба:
облека додаток
Големина:
75mm
Тип:
животно brooch
позлата:
Злато Позлатен
Име:
Топ Одделение Брошеви

Производи во категоријата

6 Бои Да се Избере, Ако треба Мешани Бои, ве Молиме оставете ми порака.Големина : 5.5 cm*5.5 cmПроизводи Опис1...

Топла Продажба ID : 5263 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 8.50 100 95% ПОПУСТ парче 4.28 100 95% ПОПУСТ парче 7.18 100 95%

Уникатни рачно изработени Boho Шик Граница Terrier Brooch Машки и Женски Подарок Накит Brooch 12pcs / Многу(6 Бои Слобо

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC2009 Пеперутка Форм

Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.П

Топла Продажба ID : 5148 95% ПОПУСТ парче 4.29 100 95% ПОПУСТ парче 5.77 100 95% ПОПУСТ парче 4.98 100 95% ПОПУСТ парче 9.48 100 95%

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC2068 L Цвет Форма Бро

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизај

Моден Гроздобер Големи Brooch Жени Мажи Брошеви И Игли Накит Додатоци Lapel Pin Значка Цвет Brosh

7 Бои на Големо Brooch 5 Pcs / Многу Цвет Brooch Мажите рачно изработени Брошеви За Жените Corsage Свадба Мажите Lapel Pin

За Маса ред, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со НАС за повеќе попуст.Ние, исто така, ја прифати

Моден 12pcs Зелена Кристал Dragonfly brooch Метални Игли Инсекти Dragonfly брошеви За жените hijab lapel иглички X11361) матер

Please wait...