0
clear
  • 10pcs Шарени Браун Ротари Контрола Пластични Potentiometer Knob Гитара Knurled Вратило Дупка
  • -20%
  • -20%
10pcs Шарени Браун Ротари Контрола Пластични Potentiometer Knob Гитара Knurled Вратило Дупка

10pcs Шарени Браун Ротари Контрола Пластични Potentiometer Knob Гитара Knurled Вратило Дупка

DEN 933.60
DEN 598.00

Достапност
Производот е достапен


Гроздобер Браун Контрола Knob Гитара Amp Ефект Малина
Димензија : 15*10.50 mm
Внатрешниот дупка е 6.4 милиметри, ракав 6.35 mm рачка

Кон својствата

Стандард:
knob
боја:
Браун
Surge Protector:
Yes
Места Број:
2
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Број На Модел На:
КД-KNS15x10zong
Номинална Напон:
250V
Еден USB Max Излез:
5V 8A
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Тип:
Електричниот Приклучок

Производи во категоријата

4pcs Говорникот скок Audiophile шок шила пролет амортизацијата подлога HIFI аудио Застане на НозеМашина нозе им

Пар Viborg VE512 G+VF512 G Алуминиум Чист Бакар Злато Позлатен ЕУ Schuko Моќ Приклучок +IEC Женски Plug VE512 G+VF512 G Модел : VE5

Бесплатен превозот Oyaide P037 E Родиум Позлатен Schuko Еу електричната мрежа приклучок За Аудио конекторСпеци

Производ Карактеристики и Придобивки 1, Креативно да заедничка моќ приклучоци и USB dc напојување приклуч

2 ПАРЧИЊА 5pin Telfo Цевка Приклучок За PX25, PX4, ML4 цевка штекер hifi diy ampliferпакет : 5pins telfo цевка socketДиригент : Месин

Црна Алуминиум Гроздобер Контрола Knurled knob за Гитара Amp Ефект ЦрнаИме На Производ : Алуминиумско Knob Матер

10pcs РКА plug ПР109 злато позлатен заклучување РКА plug сигнал линија plug РКА конектор100% Сосема Нов Објект РКА Д

4pcs Високи Перформанси Родиум позлатен обврзувачки пост за Засилувач од Говорникот 4mm Банана приклучок

Бесплатен превозот RSA / АЛО Сребро Позлатен 5 N OFC Кабел За HD580, HD600, HD650 кабелски приклучок за СлушалкиМатер

Гроздобер Пластични, Шарени Knob 19x15mm за 6.35 mm Вратило Димензија : 19mm дијаметар x 15mm висина Одговара за 6.35 mm д

Бесплатни shgipping парови P046 / C046 НАС верзија Чист бакар hifi Моќ Приклучок со аудио моќ жица коСпецификации :

HiEnd без лого карбонски влакна десна аглеста 3 Од Мали парцели превозот време, обично во рок од 15 дена за 45

50 Pieces Hifi 0144 Злато Позлатен РКА Plug HIFI РКА Аудио Приклучок КонекторАудио приклучокДиригент : МесингWБТ сти

Сосема нов висок квалитет заштеда на Енергија електронски тајмер програмирање Лесно да се постави да Р

Бренд нови корејски ЕУ Стандарден НАИЗМЕНИЧЕН Моќ КонекторИзолација материјали : НајлонДиригент матер

Заштита од преоптоварување : во Комбинација со master прекинувач, surge protector ќе се исклучи автоматски додека

Fenders Пилот Светло на Индикаторот за Гитара Цевка Засилувач Аудио ЗАСИЛУВАЧ Заградата ЖолтаЖолта Пилот

XINGG 2201 2202 Машки Женски Задник Plug Приклучок Конектор Sockets НИ Индустриски Електрична AC Кабелот за Напојува

4 PCS Аудио сигнал кабел lotplug рка приклучок за штекер чист бакар рка главата аудио кабел приклучетедетали

Бесплатен превозот 2 парчиња moonsaudio AC FI06(G) IEC Влезот Штекер чист бакар Злато Позлатен HIFI Моќбез кутијаОЦЕ

2 ПАРЧИЊА ISF0008 HIFI НИ AC дуплекс Receptacle Штекер Злато Позлатен Ѕидниот штекер шасијаОпис : HIFI НИ AC дуплекс Recept

1 пар Krell Месинг 24k злато позлатен Транспарентен НАС верзија Hifi аудио AC кабелот моќ приклучок

Бесплатен превозот HD595 HD598 HD558 HD518 Слушалки Слушалка Бакар боја 5 N OFC Мека Аудио diy Кабелдолжина : ве Молиме

Please wait...