0
clear
  • HeyModel Женски Генитален Анатомија Модел
  • -20%
  • -20%
HeyModel Женски Генитален Анатомија Модел

HeyModel Женски Генитален Анатомија Модел

DEN 7056.00

Достапност
Производот е достапен


Информации за производот и Карактеристики :
1. Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.
2. Материјал : не ' Рѓосувачки челик мувла, компонента и издржливи .
За Hey Model :
Hey Model Медицинска Техника Група е основана во 1993 година. Во моментов, маркетинг центар во Шангај опфаќа 1500 метри квадратни и производство база во високо-технолошки развој област дури и опфаќа повеќе од десет илјади квадратни метри. Heymodel разви до високо-технолошки претпријатија со нејзиното сопствено истражување и развој, производство, продажба и сервисирање на системот.
Hey Model производ опфаќа 9 серија а повеќе од 1000 видови, на пример : медицински итен случај, дијагноза, клиника, медицински сестри, жената и детето, анатомија, традиционалната Кинеска медицина, stomatology и примерок дел.Бидејќи Меѓународните Трговски Оддел основана во 2005 година, производи се извезуваат во речиси 80 земји и региони, и во неколку наврати го освои понудата на Обединетите Нации.
Hey Model е призната од страна на меѓународниот пазар и го освои чест за Кина. Ние би сакале да соработуваме со стари и нови пријатели дома и во странство да се развие рака во рака. Ние ќе се направи сите напори да им служи на медицинска едукација и да се направи повеќе исклучителен придонес за здравјето на човекот.

Кон својствата

Бренд Име:
heymodel
Број На Модел На:
HM-002624
Напон:
110v
Име:
Женски Генитален Анатомија Модел
Модел:
HM-002624
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
1.2 kg

Производи во категоријата

Име на производ : A1006 една уста десктоп лактот свиткување агол тапаПроизводот Категорија : еденпорта тап

Допрете Сензор (Браник Switch Сензор) 20016На сензор на допир се дигитални сензори,со робот програма да се врш

7x25mm Octagonal Форма Магнетни Промешајте Бар, Лабораторија PTFE Мешајќи Барови со Стожерот Прстен Пакет на 10pcs1.

Превозот : 1.Тежина : 1.Како и обично,ние испрати пакет за излез во рок од 12 дена откако ќе ја добиете вашат

Пластика се Опфатени 24 Слотови Боење Тегла Рек Бела за Микроскоп Слајдови Секој обид за 1 buc!!! Име на прои

Liposuction Масти Трансфер комплет Масти Transplantantion Матични Клетки Lipo Масти Трансфер Liposuction и коскена срж за по

и pls се задржи во допир откако ќе го постави цел.Повратни информации : 1 Aliexpress прифати Зачувам / Кредитна

Со серија на ролки во прилог на својата турнеја, овие ролки со оската на ротација на 45° до авионот на вол

лабораторија магнетни промешајте бар ptfe ТИП НАве молиме да ги проверите деталите шема за лабораторија

F6006 Вакуум Вода ЦуиИме на производ : F6006 Вакуум Вода Цуи Производот Категорија : далечински управувач вен

Информации за производот и Карактеристики : 1 Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.2 Ма

Информации за производот и Карактеристики : 1 Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.2...

Име на производ Микроскоп Слајд Кутија Школка Боја на Портокал Материјал Пластични Може да се Одржи Сла

Име на производ Квалитативна Филтер Хартија Материјал Хартија Проток Брзина Бавно Пепел Содржина 0.15% С

Функција : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : ВинилБоја : ЦрнаГолемина : 58x43cmНа налепници се отстр

Име на производ Микроскоп Слајд Случај Боја Црна Материјал Пластични Може да се Одржи Слајд Број 10 Комп

Производот Се ПокажеКористи уредот е широко се користи за греење во училиштето лабораторија, индустрис

100% Сосема Нов Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × компјутери контра Забелешка : комбинации на бои се

Please wait...